wawainfo.pl > Aleje Jerozolimskie

Aleje Jerozolimskie

Aleje Jerozolimskie

MARIUSZ GRZELAK/East News
19.03.2022 03:38 Od poniedziałku utrudnienia na Alejach Jerozolimskich. Potrwają trzy tygodnie

Od poniedziałku poważne utrudnienia na Alejach Jerozolimskich. Zamknięte zostaną pasy ruchu na wiaduktach w kierunku Żoliborza i Mokotowa. Remont powinien zakończyć się w połowie sierpnia.Przejazd w innych miejscach będzie możliwy bez trudu.

Warszawa
19.03.2022 03:34 Centrum Warszawy się zmieni. Przetarg na zielone Aleje Jerozolimskie został rozstrzygnięty

Zarząd Dróg Miejskich rozstrzygnął właśnie drugie postępowanie na przygotowanie projektu przebudowy Alej Jerozolimskich, na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ronda de Gaulle’a i dalej do wjazdu na wiadukt Mostu Poniatowskiego - informują przedstawiciele stołecznego ratusza. Przekazali także, która firma została zwycięzcą i wkrótce rozpocznie realizację inwestycji.Jak podkreślono, poprzedni przetarg unieważniono z powodu zbyt wysokich kosztów przedstawionych w nadesłanych ofertach. "W powtórzonym postępowaniu najkorzystniejszą ofertę (2 mln 435 tys. zł) złożył Meritum Projekt z Katowic. Jeśli nie będzie odwołań i umowa zostanie podpisana, wykonawca będzie miał 30 miesięcy na opracowanie dokumentacji (od daty podpisania umowy z ZDM)" - przekazano.

Aleje Jerozolimskie
19.03.2022 03:31 Remont w samym centrum Warszawy. Lepiej nie jeździjcie tędy na pamięć

Ruszył remont nad Alejami Jerozolimskimi. Kierowcy już mierzą się z utrudnieniami. Prace będą trwać aż do września. Jak informują warszawscy urzędnicy, w nocy z 16 na 17 sierpnia wdrożono drugi etap remontu wiaduktu nad Alejami Jerozolimskimi na odcinku od Alei Jana Pawła II do ulicy Chałubińskiego. Konieczne było wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.