wawainfo.pl > Ulice > Od poniedziałku utrudnienia na Alejach Jerozolimskich. Potrwają trzy tygodnie
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:38

Od poniedziałku utrudnienia na Alejach Jerozolimskich. Potrwają trzy tygodnie

MARIUSZ GRZELAK/East News
MARIUSZ GRZELAK/East News

Od poniedziałku poważne utrudnienia na Alejach Jerozolimskich. Zamknięte zostaną pasy ruchu na wiaduktach w kierunku Żoliborza i Mokotowa. Remont powinien zakończyć się w połowie sierpnia.

Przejazd w innych miejscach będzie możliwy bez trudu.

Utrudnienia na Alejach Jerozolimskich już od poniedziałku

Aleje Jerozolimskie staną w miejscu od poniedziałku? Nie całe. Od 26 lipca mają rozpocząć się remonty wiaduktów przebiegających nad jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w całej Warszawie.

Zamknięte zostaną oba lewe pasy na wiaduktach - zarówno ten biegnący w kierunku Żoliborza, jak i ten w kierunku Mokotowa.

Te ograniczenia mogą doprowadzić do poważnych utrudnień podczas drogi w obie strony po wiaduktach. Na trasie mogą tworzyć się korki.

Remont ma potrwać 3 tygodnie. Po nich jednak nastąpi kolejny. Tym razem na kolejne trzy tygodnie zamknięte mają zostać prawe pasy.

To oznacza, że całkowicie przejezdne wiadukty będą dopiero we wrześniu, jeśli remonty zostaną przeprowadzone jeden po drugim.

Utrudnienia nie będą dotyczyć ruchu samochodowego, pieszego i tramwajowego pod wiaduktami.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Flickr/Lukas Plewnia - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane