wawainfo.pl > Ulice > Tramwaj potrącił mężczyzne na Marszałkowskiej. Poszkodowany miał prawie 3,5 promila
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Tramwaj potrącił mężczyzne na Marszałkowskiej. Poszkodowany miał prawie 3,5 promila

Pogotowie
TRICOLORS/East News (zdjęcie ilustracyjne)

We wtorek wieczorem policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który został potrącony przez tramwaj linii 18 w centrum Warszawy. Do zdarzenia doszło na ulicy Marszałkowskiej, nieopodal ronda Dmowskiego. Jak się później okazało - mężczyzna był kompletnie pijany.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez tramwaj, między ulicą Świętokrzyską a rondem Dmowskiego. Po przybyciu na miejsce okazało się, że tramwaj linii numer 18, jadący w kierunku Mokotowa potrącił pieszego - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, mł. asp. Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji.

Motorniczy oraz pieszy, który został potrącony zostali przebadani na zawartość alkoholu we krwi. Kierujący tramwajem był trzeźwy, natomiast mężczyzna, który przebiegał przez ulice w miejscu niedozwolonym - wydmuchał, aż 3,5 promila.

Jak dodaje Monika Nawrat - w sprawie będzie prowadzone postępowanie.

Mężczyzna został przewieziony do jednego ze stołecznych szpitali.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:
Powiązane