wawainfo.pl > Ulice > Wypadek z udziałem auta SOP
Mateusz Dolak
Mateusz Dolak 19.03.2022 03:21

Wypadek z udziałem auta SOP

wawainfo.pl
East News

Wypadek na Mokotowie

W okolicy skrzyżowania Wołoskiej, Madalińskiego i Boboli, mercedes typu bus zderzył się z osobową skodą. Jak podaje policja, bus należał do Służby Ochrony Państwa, ale nie przewoził osoby chronionej.

- Dwie osoby z mercedesa miały lekkie otarcia, trafiły do szpitala na badania - poinformował z kolei Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej. I dodał, że w gorszym stanie był kierowca skody. - Musieliśmy go wycinać z samochodu, był nieprzytomny - stwierdził strażak.

Osobowa skoda fabia została totalnie zniszczona. Samochód miał uszkodzony przód i zmiażdżony bok. W pojeździe wystrzeliły wszystkie poduszki powietrzne. Mercedes natomiast ucierpiał tylko z przedniej części.

Utrudnienia

Zablokowany jest wjazd w ulicę Wołoską tuż za skrzyżowaniem z Madalińskiego i Boboli. Droga w kierunku galerii Mokotów jest całkowicie zablokowana i zastawiona pachołkami.

Jak podaje Warszawski Transport Publiczny, są utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 138 i 168. Pojazdy zostały skierowane na trasę objazdową.

linia 138 w kierunku BOKSERSKIEJ kursuje trasą: Madalińskiego …al. Niepodległości - Odyńca

linia 168 w kierunku pętli SPARTAŃSKA kursuje trasą :…Al. Niepodległości - Odyńca

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.plzdjęcie główne: East News

Tagi:
Powiązane