wawainfo.pl
Wypadek na S8

MARIUSZ GRZELAK/East News

Zderzenie trzech samochodów w Warszawie. Sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

16 Lutego 2021

Autor tekstu:

Kamil Matuszak

Udostępnij:

Pijany kierowca spowodował niebezpiecznie wyglądającą kolizję na ul. Broniewskiego pod trasą S8 w Warszawie. Trzy samochody zderzyły się w tuż po godzinie 12:00. Sprawca wypadku miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wypadek na Broniewskiego

Aż trzy samochody osobowe zderzyły się na Żoliborzu we wtorek (16 lutego) ok. południa. Do zdarzenia doszło na ul. Broniewskiego tuż pod trasą S8.

Kierowca prowadzący volkswagena uderzył w nissana, a potem dodatkowo w kolejnego volkswagena. Kierujący samochodem, który spowodował wypadek okazał się niezwykle nieodpowiedzialnym kierowcą, ponieważ prowadził pojazd po wpływem alkoholu.

Właściciel volkswagena wsiadł za kółko pijany, a następnie spowodował dość rozległy wypadek. To cud, że nie doszło do wielkiej tragedii.

Kierowca pod wpływem alkoholu

Samochody mają uszkodzone części karoserii, a także zderzaki. Kierowca, który sprokurował wypadek został zatrzymany przez policję. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tej kolizji, obyło się bez ofiar.

Jak się okazało po przeprowadzeniu wstępnych procedur, kierowca volkswagena miał aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. To cud, że był w stanie prowadzić pojazd.

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że na miejscu zdarzenia pod trasą S8 trwają czynności wyjaśniające całe to zdarzenie.

Wypadek z udziałem auta SOP

W poniedziałek (15 lutego) doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem auta Służby Ochrony Państwa na ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jedna osoba została ranna.

Pościg w Walentynki

Podczas rutynowej kontroli, do której doszło wieczorem w niedzielę (14 lutego), kierowca postanowił nie czekać na wynik testu na trzeźwość i zbiec z miejsca zatrzymania. Policjanci ruszyli za pojazdem. W pościgu, jako pasażerka uciekającego mercedesa udział brała znana z programu "Hotel Paradise" modelka Julia S.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, tvn24.plzdjęcie główne ilustracyjne: East News

Kamil MatuszakAutor

Od wielu lat zajmuje się pisaniem o wszystkim, co go pasjonuje. Dotychczas zawodowo zajmował się przede wszystkim marketingiem internetowym, w międzyczasie udoskonalając swój warsztat dziennikarski. Całym jego światem jest film, serial i muzyka - uwielbia oglądać i słuchać, a może też mówić i pisać o nich całymi dniami. Fascynuje go życie w dużym mieście, dlatego lubi poznawać zalety i wady codziennej Warszawy. Kiedyś chciał zostać piłkarzem, następnie radiowcem, a teraz - pragnie jak najlepiej relacjonować czytelnikom to, co dzieje się w stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >