wawainfo.pl > Wiadomości > Zderzenie trzech samochodów w Warszawie. Sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
Kamil Matuszak
Kamil Matuszak 19.03.2022 03:21

Zderzenie trzech samochodów w Warszawie. Sprawca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu

Wypadek na S8
MARIUSZ GRZELAK/East News

Wypadek na Broniewskiego

Aż trzy samochody osobowe zderzyły się na Żoliborzu we wtorek (16 lutego) ok. południa. Do zdarzenia doszło na ul. Broniewskiego tuż pod trasą S8.

Kierowca prowadzący volkswagena uderzył w nissana, a potem dodatkowo w kolejnego volkswagena. Kierujący samochodem, który spowodował wypadek okazał się niezwykle nieodpowiedzialnym kierowcą, ponieważ prowadził pojazd po wpływem alkoholu.

Właściciel volkswagena wsiadł za kółko pijany, a następnie spowodował dość rozległy wypadek. To cud, że nie doszło do wielkiej tragedii.

Kierowca pod wpływem alkoholu

Samochody mają uszkodzone części karoserii, a także zderzaki. Kierowca, który sprokurował wypadek został zatrzymany przez policję. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tej kolizji, obyło się bez ofiar.

Jak się okazało po przeprowadzeniu wstępnych procedur, kierowca volkswagena miał aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. To cud, że był w stanie prowadzić pojazd.

Komenda Stołeczna Policji poinformowała, że na miejscu zdarzenia pod trasą S8 trwają czynności wyjaśniające całe to zdarzenie.

Wypadek z udziałem auta SOP

W poniedziałek (15 lutego) doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem auta Służby Ochrony Państwa na ulicy Wołoskiej w Warszawie. Jedna osoba została ranna.

Pościg w Walentynki

Podczas rutynowej kontroli, do której doszło wieczorem w niedzielę (14 lutego), kierowca postanowił nie czekać na wynik testu na trzeźwość i zbiec z miejsca zatrzymania. Policjanci ruszyli za pojazdem. W pościgu, jako pasażerka uciekającego mercedesa udział brała znana z programu "Hotel Paradise" modelka Julia S.