Wychudzony pies leżał w zaspie przed domem. Zerwał się z łańcucha, nie miał siły uciekać

Autor Mateusz Dolak - 17 Lutego 2021
pies JogiŹródło: OTOZ Animals Płock

Historia tego psa mrozi krew w żyłach i doprowadza do płaczu. Jogi zerwał się z łańcucha i próbował uciec od bezdusznych właścicieli. Z powodu braku sił dał radę dojść tylko do zaspy przed domem.

Pomoc

Jogi leżał na ogromnym mrozie. Termometry w niedzielę pokazywały -20 stopni.

Łańcuch z którego zerwał się Jogi

Pies miał wiele szczęścia, bo jego losem zainteresowali się przechodnie, którzy natychmiast zadzwonili na telefon interwencyjny OTOZ Animals Płock.

Wolontariusze przybyli na miejsce nie mogli uwierzyć własnym oczom. "Chłopak jest skrajnie wychudzony z pościeranymi zębami, prawdopodobnie od gryzienia kamieni lub łańcucha..." - relacjonowali we wpisie w mediach społecznościowych.

Kolizja z udziałem senatora PiS. Osobowy nissan wylądował na sygnalizatorzeKolizja z udziałem senatora PiS. Osobowy nissan wylądował na sygnalizatorzeCzytaj dalej

Szok

Rodzina, która znalazła Jogiego zdecydowała się zaopiekować nim przez kilka dni. Z kolei przedstawiciele OTOZ ruszyli na poszukiwanie właścicieli, by wyjaśnić sprawę.

"Doznaliśmy po raz kolejny szoku co usłyszeliśmy. Państwo byli przekonani, że przyjechaliśmy tylko dlatego, że pies się zerwał i biegał luzem... Nie widzieli nic złego w tym jak pies wygląda przez brak pożywienia czy gdzie śpi" - opowiedzieli.

Pies Jogi

Pies Jogi

Czworonóg nie wrócił do rodziny, jest bezpieczny i powoli dochodzi do siebie w tymczasowym domu. Dostaje też leki i pożywienie.

"Gdy tylko będzie to możliwe będziemy szukać dla chłopaka równie wspaniałego domu stałego" - zapowiada płocki OTOZ Animals.

Pies Jogi

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl
zdjęcie główne: OTOZ Animals Płock

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News