wawainfo.pl > Serock

Serock

Serock – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, nad Jeziorem Zegrzyńskim, naprzeciw ujścia Bugu do Narwi. Leży ono na pograniczu Kotliny Warszawskiej i Wysoczyzny Ciechanowskiej. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Serock. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 40 km.

W Jadwisinie w nocy z wtorku na środę odkryto zwłoki młodego mężczyzny
16.06.2022 02:02 Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny

Zwłoki 21-latka w Jadwisinie. Policja i prokuratura próbują rozwiązać zagadkę kryminalną. Służby podają, że odnaleziono je w nocy z wtorku na środę.- Tożsamość mężczyzny została ustalona - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl prok. Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.Jak nieoficjalnie przekazała gazetapowiatowa.pl, zwłoki miały połamane nogi, a głowa denata była mocno poobijana. Prokuratura nie komentuje tych doniesień.W ręce policji nie trafił jeszcze nikt, kto odpowiada za śmierć 21-latka. Prokuratura nie skupia się jednak na wątku morderstwa.