wawainfo.pl > Mazowsze > Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 16.06.2022 02:02

Tajemnicze zwłoki z Jadwisina pod Serockiem. W nocy z wtorku na środę odnaleziono ciało młodego mężczyzny

W Jadwisinie w nocy z wtorku na środę odkryto zwłoki młodego mężczyzny
(zdjęcie ilustracyjne) PECOLD/AGENCJA SE/East News

Zwłoki 21-latka w Jadwisinie. Policja i prokuratura próbują rozwiązać zagadkę kryminalną. Służby podają, że odnaleziono je w nocy z wtorku na środę.

- Tożsamość mężczyzny została ustalona - powiedziała w rozmowie z wawainfo.pl prok. Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak nieoficjalnie przekazała gazetapowiatowa.pl, zwłoki miały połamane nogi, a głowa denata była mocno poobijana. Prokuratura nie komentuje tych doniesień.

W ręce policji nie trafił jeszcze nikt, kto odpowiada za śmierć 21-latka. Prokuratura nie skupia się jednak na wątku morderstwa.

Prokuratura i policja prowadzą śledztwo w związku z odkrytymi zwłokami

- W nocy z 10 na 11 sierpnia zostało znalezione ciało młodego mężczyzny - przekazała legionowska prokuratura rejonowa. Potwierdza to nadzorująca sprawę Prokuratura Okręgowa.

Śledczy badają, co dokładnie było przyczyną zgonu. - W czwartek odbyła sekcja zwłok. Są już wstępne wyniki sekcji zwłok - poinfomrowała wawainfo.pl rzeczniczka warszawskiej prokuratury, prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

- Nie będziemy o nich informować, gdyż trwają czynności, w tym przesłuchania osób, które widziały się ostatnio ze zmarłym - dodała.

Wyniki sekcji zwłok pozostają nieznane

Wstępne wyniki czwartkowej sekcji zwłok, nie zostaną na razie ujawnione przez prokuraturę.

- Prowadzone są ustalenia i dla dobra śledztwa nie przekazujemy tych informacji publicznie - powiedziała dla wawainfo.pl prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

Żaden ze scenariuszy nie zniknął ze stołu

Nieoficjalne wiadomości na temat obrażeń widocznych na zwłokach 21-latka nie zostały potwierdzone przez prokuraturę.

- Postępowanie zostało wszczęte pod kątem artykułu 155 kodeksu karnego, czyli nieumyślne spowodowanie śmierci - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej.

- W tej chwili jest to jedna z hipotez, która brana jest pod uwagę - informuje jednak Ireneusz Ważny, prokurator rejonowy z Legionowa na pytanie, czy mężczyzna mógł paść ofiarą morderstwa.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, gazetapowiatowa.pl Zdjęcie główne: (zdjęcie ilustracyjne) PECOLD/AGENCJA SE/East News

Tagi: Serock Policja