wawainfo.pl > Polska

Polska

Polska

.
21.07.2023 14:11 Hotel Słoneczny Zdrój – pobyty rehabilitacyjne w Busku-Zdroju

Busko-Zdrój, czyli jedno z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych w Polsce, to nie tylko idealne miejsce do wakacyjnego wypoczynku, ale również siedziba hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness, znanego ze swoich turnusów rehabilitacyjnych.Klimatyczne położenie, rozbudowana lista zabiegów, wielokrotnie nagradzana kuchnia, która zdobyła uznanie prestiżowych magazynów, czy ogromna liczba atrakcji dla małych i dużych gości to tylko kilka z najważniejszych zalet. Przyjedź i sprawdź osobiście, bo o tym, jak przyjemny może być turnus rehabilitacyjny najlepiej przekonać się na własnej skórze. I to dosłownie.

morze
18.07.2023 10:43 Najpiękniejsze miejscowości nad polskim morzem

Nad polskim morzem zlokalizowanych jest wiele pięknych miejscowości, które oferują możliwość wakacyjnego wypoczynku. Które można uznać za najpiękniejsze? Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce urlopu? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

morze
07.07.2023 11:23 Co zabrać ze sobą nad polskie morze? Wakacyjny niezbędnik

Kiedy nadchodzi lato, wielu z nas z utęsknieniem wyczekuje wakacji nad polskim morzem. Ciepły piasek, szum fal i morska bryza przyciągają miliony turystów każdego roku. Jeśli planujesz spędzić urlop nad Bałtykiem, warto dobrze się przygotować. Aby twój pobyt był maksymalnie komfortowy i pełen wrażeń, przygotowaliśmy dla ciebie wakacyjny niezbędnik. Zobacz, co warto zabrać ze sobą nad polskie morze!