wawainfo.pl > Nieporęt

Nieporęt

Nieporęt

Nieporęt
16.06.2022 02:02 Nie żyje mężczyzna reanimowany przez służby na plaży w Nieporęcie

Nie żyje mężczyzna reanimowany na dzikiej plaży w Nieporęcie. W jego ratunku brały udział służby ratownicze z WOPR i LPR oraz straż pożarna. To kolejne niedzielne utonięcie na Mazowszu. Około godziny 16 zmarł reanimowany mężczyzna, który utonął na kąpielisku Glinianki w Zielonce.

Do zdarzenia doszło w autobusie linii L8
19.03.2022 03:39 Uwaga, niebezpieczny mężczyzna jest wciąż na wolności. Miał molestować 13-latkę w autobusie

Trwają poszukiwania mężczyzny, który 12 kwietnia miał molestować 13-latkę w autobusie linii L8 w gminie Nieporęt.Jak podaje gazetapowiatowa.pl, mężczyzna w średnim wieku miał się przysiąść do 13-latki oraz głaskać ją po rękach i nogach.Wystraszona dziewczynka we łzach wybiegła z autobusu, a po powrocie do domu opowiedziała o całej sytuacji swojej mamie, która zgłosiła sprawę na policję.Informacje na temat incydentu pojawiły się także w grupie zrzeszającej mieszkańców gminy Nieporęt w mediach społecznościowych.Sprawcą miał być mężczyzna w wieku około 50-60 lat. - Mama dziewczynki prosi, by osoby, które mogły coś widzieć, zgłosiły się do nieporęckiego komisariatu - czytamy we wpisie.Około godziny 14 mężczyzna miał wejść do autobusu na przystanku w kierunku Legionowa przy sklepie w Rembelszczyźnie. - Niewysoki, gruby, z siwym zarostem. Był ubrany w czarną czapkę baseballową i bluzę lub sweter - czytamy w podanym na Facebooku rysopisie mężczyzny.Jak podaje gazetapowiatowa.pl, w sprawie toczy się już postępowanie w prokuraturze. Ustaleni zostali świadkowie zdarzenia.- Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia danych personalnych sprawcy i przedstawienia mu zarzutu - przekazał portalowi gazetapowiatowa.pl Prokurator Rejonowy w Legionowie Ireneusz Ważny.

Nieporęt
19.03.2022 03:33 Nieporęt. Mężczyzna spadł z budowy, na miejscu LPR

Nieporęt. W Wólce Radzymińskiej doszło do poważnego wypadku. Mężczyzna nagle zleciał z budowy. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Jak informuje gazetapowiatowa.pl, do wypadku doszło 21 wrzesnia, po godzinie 15:00 w Wólce Radzymińskiej. Na budowie domu jednorodzinnego mężczyzna spadł z wysokości. Na miejsce ruszyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownicy zabezpieczyli rannego i przetransportowali go do szpitala. Ofiarą był 30-letni mieszkaniec gminy. Prace medyków zabezpieczały trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Stan mężczyzny określono jako ciężki.Trwają czynności mające na celu ustalenie, w jaki sposób doszło do wypadku. Czekamy na Wasze informacjewawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:Europejski Dzień bez Samochodu już 22 września. Komunikacja miejska będzie darmowaNie żyje Hanna Lewandowska, wiceprezes Zarządu Oddziału Warszawa-Śródmieście Związku Nauczycielstwa PolskiegoZderzenie na Marymonckiej. Ruch tramwajowy był zablokowany

Nieporęt
19.03.2022 03:29 Kolejne utonięcie na niestrzeżonym kąpielisku. 20-letni mężczyzna utonął w Nieporęcie

Nieporęt. Kolejna w tym miesiącu śmierć z powodu utonięcia. 20-latek kąpał się na dzikiej plaży. Znajdował się zbyt daleko od brzegu i nie udało się go uratować. Podobne przypadki zdarzają się szczególnie w okresie weekendowym. W ubiegłym tygodniu miały miejsce w Nieporęcie i Zielonce.

Nieporęt
19.03.2022 03:29 Wypadek na plaży w Nieporęcie. Trwa akcja ratunkowa

Trwa akcja ratunkowa na jednej z dzikich plaż w Nieporęcie. Na miejscu jest Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Straż osłoniła miejsce reanimacji. Służby walczą o życie człowieka.Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.Czekamy na Wasze informacjewawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:Tragedia na kąpielisku Zielonce. Tonącego nie udało się uratowaćGrójeccy policjanci zatrzymali przepełnionego busa. Ściśnięci pasażerowie siedzieli na workach z nawozemNad Mazowszem przeszła silna burza. Straż podjęła ponad 800 interwencjiźródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: Jan BIELECKI/East News - zdjęcie ilustracyjne

Nieporęt
19.03.2022 03:27 Nieporęt. Kierowca potrącił 45-letnią kobietę na chodniku

W czwartek w Nieporęcie doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Kobieta na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.Jak podaje gazetapowiatowa.pl, do zdarzenia doszło w czwartek, 10 czerwca, po godzinie 17 w Nieporęcie (pow. legionowski). Kierujący samochodem osobowym, skręcając na parking sklepu ze skrzyżowania ul. Jana Kazimierza z ul. Różaną, potrącił 45-letnią kobietę.Na miejscu interweniowały straż pożarna, policja oraz pogotowie ratunkowe. Potrącona piesza została opatrzona przez zespół ratownictwa medycznego.Na szczęście 45-latka nie odniosła poważniejszych obrażeń.40-letni kierowca, który miał nie ustąpić pierwszeństwa idącej chodnikiem pieszej, został ukarany mandatem.