wawainfo.pl > Budowa

Budowa

Okna
09.02.2024 10:36 Czy warto rozważyć ekonomiczne modele okien dla Twojego domu?

Niedrogie okna PVC mogą stanowić atrakcyjne rozwiązanie, jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem lub nie jesteś zainteresowany dużymi wydatkami na stolarkę okienną. Są one idealnym wyborem zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i dobrze izolowanych obiektów, gdzie priorytetem jest koszt, a nie najwyższe parametry izolacyjne. Właściciele mieszkań na wynajem czy sprzedaż często wybierają te modele, aby zwiększyć wartość nieruchomości przy zachowaniu rozsądnych kosztów inwestycji.

None
30.06.2023 13:33 Jak sprawnie sprzedać lub wynająć nieruchomość przy współpracy z biurem nieruchomości?

Sprzedaż bądź najem nieruchomości to nie lada wyzwanie. Na dzisiejszym mocno konkurencyjnym i przepełnionym rynku nieruchomości ciężko się wyróżnić. Rozwiązaniem może być współpraca z profesjonalną agencją! Jak sprawnie sprzedać lub wynająć lokal mieszkalny przy współpracy z biurem nieruchomości? Przedstawiamy triki, które znacznie ułatwiają cały proces!

Policja Pogotowie
17.06.2022 02:02 Powiat Piaseczyński. Mężczyzna zmarł w pracy.

Do tajemniczej śmierci doszło w poniedziałek rano w miejscowości Henryków-Urocze w powiecie piaseczyńskim. Mężczyzna przyszedł do pracy na budowie na terenie prywatnej posiadłości. W trakcie dnia zmarł. Wszystko wskazuje, że był to zgon z przyczyn naturalnych.Na miejscu oprócz zespołu ratownictwa medycznego, pracowali także policjanci pod nadzorem prokuratora. Według wstępnych ustaleń, do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.- Nie doszło do żadnego wypadku. Wstępna ocena wyklucza udział osób trzecich. Zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Mężczyzna jednak był pod wpływem alkoholu więc prokurator zarządził sekcje zwłok - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które ma wykluczyć udział osób trzecich. Ciało mężczyzny zostało przewiezione do zakładu medycyny sądowej.