wawainfo.pl > Dzielnice > Nie żyje kierowca samochodu, który wjechał pod tramwaj na Białołęce
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Nie żyje kierowca samochodu, który wjechał pod tramwaj na Białołęce

Wypadek na Białołęce
Pawel Wodzynski/East News

W czwartek samochód osobowy wjechał pod tramwaj na ulicy Światowida na Białołęce. Kierowca oraz jego żona trafili w ciężkim stanie do szpitala. Mężczyzna zmarł. Kobieta nadal walczy o życie.

- Niestety mężczyzna, który brał udział w wypadku i prowadził pojazd zmarł w szpitalu. W tej chwili dokumenty zostały przekazane do prokuratury celem wszczęcia postępowania w kierunku wypadku w ruchu drogowym - mówi w rozmowie z wawainfo.pl, kom. Paulina Onyszko z komendy policji na Białołęce.

Żona mężczyzny, która podróżowała na miejscu pasażera - nadal walczy o życie w szpitalu.

4 listopada, w godzinach popołudniowych, samochód osobowy marki kia wjechał pod tramwaj na skrzyżowaniu ulic Światowida ze Strumykową na osiedlu Nowodwory na Białołęce. Tramwaj linii nr 2 uderzył z impetem w samochód osobowy. Siła uderzenia była tak duża, że auto zostało doszczętnie zniszczone. W pojeździe podróżowało małżeństwo.

Na miejscu oprócz straży pożarnej, policji i pogotowia - lądował także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z czwartkowego wypadku:

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Powiązane