wawainfo.pl > Wiadomości > Miał pobić kobiety w autobusie. Agresor zatrzymany przez wilanowskich policjantów
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:30

Miał pobić kobiety w autobusie. Agresor zatrzymany przez wilanowskich policjantów

Pobicie kobiet w autobusie 1
KRP II

Podejrzany o pobicie kobiet w autobusie linii 131 został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Wilanowa. Mężczyzna bez powodu bił je po głowach i groził im śmiercią. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

O pobiciu kobiet przez mężczyznę, który 25 lipca w okolicy godziny 16:00 wsiadł na przystanku przy ul. Łowczej do autobusu linii 131, pisaliśmy TUTAJ.

Agresor najpierw zapytał dwie kobiety o godzinę, odszedł kilka kroków, po czym wrócił na miejsce i zaczął okładać je pięściami po głowie.

Policja opublikowała rysopis

Mężczyzna rzucał też groźby po adresem poszkodowanych. Bijąc kobiety, groził, że je zabije.

Jedna z nich upuściła telefon, który kolejno został skradziony przez napastnika jadącego autobusem w kierunku Dworca Zachodniego.

Policjanci z KRP II opublikowali rysopis sprawcy, który udało się ustalić na podstawie relacji pokrzywdzonych oraz zabezpieczonego przez służby monitoringu. Jednocześnie apelowano o pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu agresora.

Podejrzany zatrzymany. Grozi mu 10 lat

Kilka godzin po opublikowaniu wizerunku mężczyzny wilanowscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu sprawcy pobicia pasażerek autobusu.

Mundurowi z wydziału kryminalnego otrzymali zgłoszenie, że na terenie ogródków działkowych przebywa mężczyzna, który włamał się do jednej z altan.

– Funkcjonariusze pojechali na miejsce i zatrzymali go – poinformował podkom. Robert Koniuszy. Ustalono, że zatrzymany jest też poszukiwany w związku z pobiciem wspomnianych kobiet pod koniec lipca.

Podejrzany trafił już do aresztu. – Usłyszał zarzuty, pobicia, gróźb karalnych, kradzieży i kradzieży z włamaniem oraz naruszenia miru domowego – dodał Koniuszy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

>

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, KRP II zdjęcie główne: KRP II

Powiązane