wawainfo.pl
fot. Tadeusz Rudzki

(zdjęcie ilustracyjne) Marek BAZAK/East News ZOFIA BAZAK

Zderzenie dwóch aut na moście Grota-Roweckiego. Kierowcy stoją w ogromnym korku

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Dwa auta zderzyły się na moście Grota-Roweckiego. Wiemy, co z osobami biorącymi udział w wypadku. Wszyscy powinni omijać to miejsce z racji dużych utrudnień w ruchu.

To nie była dla stołecznych policjantów spokojna niedziela. Tuż przed godziną 15 wezwani zostali do zderzenia pojazdów na moście Grota-Roweckiego.

Wcześniej warszawscy funkcjonariusze tropili mężczyzn jadących w sobotę samochodem marki BMW. Uciekli oni z miejsca śmiertelnego wypadku na S8, ale w mniej niż dobę zostali oni uchwyceni na ul. Pułkowej.

W przypadku niedzielnego zdarzenia na moście Grota-Roweckiego nie można mówić o tym, że ktokolwiek poniósł w związku ze zderzeniem śmierć.

Zderzenie dwóch aut na moście Grota-Roweckiego

Wszyscy planujący przeprawę na druga stronę Wisły mostem Grota-Roweckiego powinni przemyśleć, czy nie lepiej jest nadrobić nieco trasy i ominąć ogromny korek na przeprawie.

Samochody stoją z powodu groźnie wyglądającego zderzenia. Potwierdza to w rozmowie z wawainfo.pl Małgorzara Wersocka ze stołecznej policji.

- Zgłoszenie dostaliśmy o 14:36. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów Toyoty i Forda - przekazuje dla wawainfo.pl stołeczny zespół prasowy policji.

Gdzie obecnie tworzy się korek? - Wypadek miał miejsce w kierunku do centrum - relacjonuje Małgorzata Wersocka. To właśnie również tam przygotować trzeba się na stanie w długim sznurze aut.

Korek na moście Grota-Roweckiego w związku ze zderzeniem dwóch aut

Korek na moście Grota-Roweckiego w związku ze zderzeniem dwóch aut

Źródło: Google Maps

Na szczęście nie można mówić o poważnych obrażeniach

Chociaż utrudnienia w ruchu są spore, to uczestnicy zdarzenia mogą mówić o sporym szczęściu. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

- Zdarzenie kwalifikujemy jedynie jako kolizję. Nikt z osób biorących udział w wypadku nie pojechał do szpitala - informuje dla wawainfo.pl Małgorzata Wersocka. Na miejscu obecny był zespół pogotowia ratunkowego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl
Zdjęcie główne: (zdjęcie ilustracyjne) Marek BAZAK/East News ZOFIA BAZAK

Agata JaroszewskaAutor

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie

Czytaj więcej >
Szczepionka

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Czytaj więcej >

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu

Czytaj więcej >
Kolejny wypadek w Złotych Tarasach

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

Czytaj więcej >