wawainfo.pl > Wiadomości > Zapytał o godzinę, potem zaczął bić kobiety pięściami, grożąc, że je zabije. Policja poszukuje napastnika z autobusu miejskiego
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:30

Zapytał o godzinę, potem zaczął bić kobiety pięściami, grożąc, że je zabije. Policja poszukuje napastnika z autobusu miejskiego

Warszawa - agresor - autobus 2
KRP II

Policjanci z wydziału kryminalnego z Wilanowa poszukują mężczyzny, który pobił dwie kobiety w autobusie linii 131. Agresor groził, że je zabije, i okładał je pięściami. Skradł też telefon komórkowy jednej z nich. Policja publikuje wizerunek sprawcy i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 25 lipca w okolicy godziny 16:00. Na przystanku przy ul. Łowczej do autobusu linii 131 jadącego w kierunku Dworca Centralnego wsiadł mężczyzna, którego wizerunek opublikowała wilanowska policja.

Poszukiwany zapytał dwie kobiety o godzinę, po czym odszedł. Parę chwil później wrócił jednak do poszkodowanych i bez powodu zaczął bić je pięściami po głowie.

Wilanów. Policja poszukuje agresora z autobusu

Agresor groził pasażerkom autobusu. – Okładając je pięściami, mówił, że je zabije – poinformował rzecznik wilanowskiej komendy podkom. Robert Koniuszy.

Jedna z bitych kobiet upuściła telefon, który następnie został skradziony przez mężczyznę.

Policjantom z Wilanowa udało się uzyskać rysopis sprawcy na podstawie relacji pokrzywdzonych oraz zabezpieczonego przez służby monitoringu.

Agresor ma około 185 centymetrów wzrostu, jest dobrze zbudowany, ma blond włosy, które sięgają do ramion.

W chwili ataku na kobiety był ubrany w fioletowy T-shirt i krótkie spodenki. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego.

Do znaków szczególnych mężczyzny należy widoczny powyżej tatuaż z bliżej nieokreślonym napisem na lewym przedramieniu. Agresorowi brakuje też czterech palców u lewej dłoni.

Według relacji świadków napastnik mówił po polsku z wyraźnym wschodnim akcentem.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Zgłoszeń dokonywać można osobiście lub pod numerami telefonów: 47 72 325 03, 47 72 325 14. Możliwy jest też kontakt mailowy na adres: [email protected].

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: KRP II, wawainfo.pl zdjęcie główne: KRP II

Powiązane