wawainfo.pl
Kradzież w restauracji

Facebook/Pizza e pasta

Kradzież w restauracji. Wszystko nagrał monitoring

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Zosia Wierzcholska

Udostępnij:

Warszawska restauracja na Pradze-Północ. Złodziej wszedł do lokalu i bez oporów zabrał telefon z lady. Całe zdarzenie nagrał monitoring.

W czwartek (17.06), przed godziną 20:00, w restauracji Folle pizza e pasta na Pradze-Północ skradziono telefon. Tego dnia była ładna pogoda, większość gości przebywała w ogródku przy restauracji.

Skorzystał z okazji

Do Folle pizza e pasta przy ul. Szwedzkiej 9 wszedł starszy, szczupły mężczyzna i bez zastanowienia zabrał telefon z restauracyjnej lady.

– W tamtym czasie wyszłam na chwilę do biura. To pomieszczenie przeszklone od pewnej wysokości i graniczy bezpośrednio z barem. Mężczyzna wszedł do restauracji po cichu, gdy w środku było spokojniej. Wsadził rękę za bar i po prostu zabrał telefon. Skorzystał z okazji - mówiła w rozmowie z wawainfo Agnieszka Pabjańczyk, właścicielka Folle pizza e pasta.

Utrudnienia w kursowaniu M1

Awaria urządzeń sterowania ruchem na stacji Natolin. Pociągi metra dojeżdżają tylko do stacji Stokłosy

CZYTAJ DALEJ

Wszystko jest na taśmie

Na szczęście całe zdarzenie bardzo dokładnie zarejestrowały kamery. Telefon leżał przy kasie, a to właśnie w tym kierunku skierowany był monitoring. Właścicielka restauracji opublikowała post na Facebooku ze zdjęciami z kamery video. Liczy na to, że ktoś będzie w stanie rozpoznać złodzieja.

Pani Agnieszka dodaje: - Wydaje mi się, że nie widziałam tego mężczyzny nigdy wcześniej. Złodziej był oczywiście w masce, którą założył poniżej linii nosa, dzięki temu jego twarz jest wyraźnie widoczna na nagraniu.

Skradziona komórka to stosunkowo nowy Samsung Galaxy.

- W tej sytuacji nie chodzi nawet o odzyskanie tego telefonu, tylko o fakt, że coś takiego się wydarzyło - komentuje właścicielka Folle pizza e pasta. - To nieprawdopodobne, żeby wchodzić do restauracji i bez krępacji kraść. Musimy piętnować złodziejstwo. Tak nie może być.

Pani Agnieszka  nie zdążyła jeszcze zgłosić kradzieży na policji. Liczy na to, że sprawę uda się rozwiązać jak najszybciej, a złodzieja – ukarać. Wizerunek mężczyzny będzie mógł być upubliczniony dopiero po zgłoszeniu zdarzenia odpowiednim służbom.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl
Zdjęcie główne: Pixabay / Tomasz Mikołajczyk

Podobne artykuły

Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Dzielnice

Liczne protesty w Warszawie. W wielu miejscach mogą pojawić się utrudnienia

Czytaj więcej >
Z ostatniej chwili

Dzielnice

Kłęby dymu nad Mokotowem. Mieszkańcy pytają co się dzieje

Czytaj więcej >
40-latka zgłosiła przemoc domową na policję, agresor musi wynieść się z mieszkania

Dzielnice

Po 8 latach zgłosiła przemoc domową na policję. 40-letni mąż otrzymał zakaz zbliżania się i nakaz wyprowadzki z mieszkania

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Dzielnice

Piorun poraził mężczyznę

Czytaj więcej >
Do kamienicy na Pradze-Północ wlał się beton z budowy

Dzielnice

3 metry sześcienne betonu wlały się do kamienicy na Pradze-Północ. Straż ewakuowała mieszkańców

Czytaj więcej >

Dzielnice

Ogromne kłęby dymu nad Warszawą. Co się dzieje

Czytaj więcej >