wawainfo.pl

Jakub Bujnik/ wawainfo.pl

Samochód uderzył w przystanek na Ursynowie

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Wypadek na Ursynowie. Czarne BMW wjechało w przystanek autobusowy znajdujący się przy skrzyżowaniu al. KEN z ulicą Indiry Ghandi. Jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala. Kierowca w rozmowie z naszym reporterem stwierdził, że wpadł w poślizg.

Jak podaje stołeczna policja, do wypadku doszło chwilę po godzinie 14. - Jedna osoba, która stała na przystanku, została ranna. Karetka zabrała ją do szpitala - powiedziała w rozmowie z portalem wawainfo.pl, Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu jest nasz reporter. - Czarne BMW stoi tyłem do kierunku jazdy. Przystanek jest mocno zniszczony. Z ławki, na której zazwyczaj siedzą pasażerowie, nie zostało nic - opisuje Jakub Bujnik.

Nasz reporter rozmawiał z kierowcą. To mężczyzna w średnim wieku. - Twierdzi, że jechał zgodnie z kierunkiem jazdy. Wpadl w poślizg, bo miał letnie opony. Mężczyznę, który stał na przystanku zabrało pogotowie - relacjonuje rozmowę nasz korespondent.

Z powodu wypadku przystanek został wyłączony z użytku. - W związku ze zdarzeniem w bezpośredniej lokalizacji przystanku METRO IMIELIN 02, do odwołania zawieszeniu ulega jego funkcjonowanie - poinformował na swojej stronie Warszawski Transport Publiczny.

- Dla autobusów linii 136, 148, 179, 185,192 oraz 503 w zastępstwie obowiązywać będą przystanki zlokalizowane w pobliskich zespołach przystankowych - czytamy w komunikacie WTP.

ZOBACZ GALERIĘ Z WYPADKU:

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Ulice

Jarosław Kaczyński nie ma wody. Ogromna awaria tuż przed jego domem, strumień leje się po chodniku
Czytaj więcej >

Ulice

Wykolejenie tramwaju na Bemowie. W pojeździe urwało się koło
Czytaj więcej >

Ulice

Awaria w warszawskim metrze. Występują utrudnienia dla podróżujących
Czytaj więcej >

Ulice

Zamkną Powstańców Śląskich i Górczewską
Czytaj więcej >

Ulice

Kiedy w końcu pojedziemy Wschodnią Obwodnicą Warszawy?
Czytaj więcej >

Ulice

Mężczyzna nie żyje, nastolatek jest ciężko ranny. Tragedia w centrum Warszawy
Czytaj więcej >
Jakub Bujnik

Warsztat dziennikarski szkoliłem w zespole redaktorów i wydawców redakcji TVN24. Następnie przez kilka lat pracowałem jako reporter w największym branżowym portalu lotniczym w Polsce - pasazer.com. Tam sprawowałem funkcje redaktora prowadzącego, zajmującego się wszystkim redakcjami serwisu. Publikowałem również na łamach portalu turystycznego Fly4Free.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]