wawainfo.pl
Wypadek na Ursynowie

Jakub Bujnik/ wawainfo.pl

Samochód uderzył w przystanek na Ursynowie

8 Listopada 2021

Autor tekstu:

Jakub Bujnik

Wypadek na Ursynowie. Czarne BMW wjechało w przystanek autobusowy znajdujący się przy skrzyżowaniu al. KEN z ulicą Indiry Ghandi. Jedna osoba została ranna, trafiła do szpitala. Kierowca w rozmowie z naszym reporterem stwierdził, że wpadł w poślizg.

Jak podaje stołeczna policja, do wypadku doszło chwilę po godzinie 14. - Jedna osoba, która stała na przystanku, została ranna. Karetka zabrała ją do szpitala - powiedziała w rozmowie z portalem wawainfo.pl, Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu jest nasz reporter. - Czarne BMW stoi tyłem do kierunku jazdy. Przystanek jest mocno zniszczony. Z ławki, na której zazwyczaj siedzą pasażerowie, nie zostało nic - opisuje Jakub Bujnik.

Nasz reporter rozmawiał z kierowcą. To mężczyzna w średnim wieku. - Twierdzi, że jechał zgodnie z kierunkiem jazdy. Wpadl w poślizg, bo miał letnie opony. Mężczyznę, który stał na przystanku zabrało pogotowie - relacjonuje rozmowę nasz korespondent.

Z powodu wypadku przystanek został wyłączony z użytku. - W związku ze zdarzeniem w bezpośredniej lokalizacji przystanku METRO IMIELIN 02, do odwołania zawieszeniu ulega jego funkcjonowanie - poinformował na swojej stronie Warszawski Transport Publiczny.

- Dla autobusów linii 136, 148, 179, 185,192 oraz 503 w zastępstwie obowiązywać będą przystanki zlokalizowane w pobliskich zespołach przystankowych - czytamy w komunikacie WTP.

ZOBACZ GALERIĘ Z WYPADKU:

GALERIA: BMW roztrzaskało przystanek

Zobacz galerię >

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl

Tagi:

Jakub BujnikAutor

Jestem redaktorem portalu wawainfo.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: jakub.bujnik@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Ulice

Wypadek na Modlińskiej. Dwie osoby w szpitalu

Czytaj więcej >

Ulice

Policyjna blokada na Wisłostradzie. Szukali pijanego kierowcy

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Ulice

Ochota i Żoliborz w strefie płatnego parkowania

Czytaj więcej >

Ulice

Zderzenie dwóch aut na Mokotowie. Jedna osoba w szpitalu

Czytaj więcej >

Ulice

Śmiertelny wypadek na Bielanach. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Czytaj więcej >

Ulice

Tramwaj potrącił mężczyzne na Marszałkowskiej. Poszkodowany miał prawie 3,5 promila

Czytaj więcej >