wawainfo.pl > Mazowsze > Chwila nieuwagi i trzy auta uległy kolizji. Policja pokazuje filmik
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:27

Chwila nieuwagi i trzy auta uległy kolizji. Policja pokazuje filmik

Zderzenie aut w Płońsku
Facebook Policja Mazowsze

Mazowsze. Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu. Policja opublikowała filmik z monitoringu ku przestrodze. Chwila nieuwagi i trzy auta zostały zniszczone.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Kopernika z ulicą Szkolną w Płońsku, około godziny 14:40.

Na nagraniu udostępnionym przez płońską policję widać jak kierowca citroena wjeżdża na czerwonym świetle na skrzyżowanie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że auto prowadziła 56-latka z gm. Baboszewo.

Auto kobiety zderzyło się z volvo jadące ulicą Kopernika od strony ulicy Młodzieżowej, które w następstwie uderzyło w forda jadącego w przeciwnym kierunku.

- Na szczęście uczestnikom zdarzenia, które wyglądało naprawdę poważnie, nic się nie stało - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Trzy osoby trafiły do szpitala, bez poważnych urazów.

Policjanci po raz kolejny przypominają, że brak skupienia lub nawet chwila nieuwagi podczas jazdy może doprowadzić do tragedii.

Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Nagranie z kamer monitoringu miejskiego, na którym widać całe zdarzenie, zostało zabezpieczone.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: policja