wawainfo.pl > Mazowsze > Śmiertelny wypadek w Sokołowie Podlaskim. W aucie odnaleziono narkotyki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:39

Śmiertelny wypadek w Sokołowie Podlaskim. W aucie odnaleziono narkotyki

Wypadek w Sokołowie Podlaskim
East News/Przemyslaw Jach - zdjęcie ilustracyjne

Siła uderzenia musiała być wyjątkowo duża, ponieważ zarówno mężczyzna jak i kobieta, wypadli z auta na zewnątrz.

Na miejscu zjawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Karetka przetransportowała poszkodowanych do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 czerwca. Toyota Yaris, którym podróżowała 21-letnia kobieta i 23-letni mężczyzna, przejeżdżając ulicą Kosowską w Sokołowie Podlaskim, z niewiadomych przyczyn zjechała z pasa jezdni.

Samochód przy dużej prędkości zderzył się ze słupem instalacji energetycznej, znajdującym się nieopodal drogi.

- Od mężczyzny pobrana została krew. Kobieta przeprowadzoną będzie miała sekcję zwłok i dopiero po wynikach sekcji będziemy mieli takie informacje - przekazał nam rzecznik KPP z Sokołowa Podlaskiego.

- Jest w stanie ciężkim. Obrażenia wielonarządowe wewnętrzne, obrażenia głowy, kręgosłupa - wyliczał w rozmowie z Wawainfo asp. Jakub Więsak z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Śmiertelny wypadek w Sokołowie Podlaskim. Auto zjechało z jezdni i uderzyło w słup instalacji energetycznej. Osoby znajdujące się w pojeździe wypadły z auta. Jedna nie żyje, druga walczy o życie.

Po przeszukaniu wraku rozbitego auta, odnaleziono w nim torebki z narkotykami: amfetaminą i marihuaną. Policja zamierza ustalić kto kierował pojazdem, gdy doszło do wypadku oraz czy osoba ta była pod wpływem środków psychoaktywnych.

21-latki nie udało się uratować. Mężczyzna wciąż walczy o życie, choć jego stan jest bardzo poważny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl, se.pl

Źródło zdjęcia: East News/Przemysław Jach - zdjęcie ilustracyjne

Powiązane