wawainfo.pl > Wiadomości > Karambol na S8. Zablokowana droga w kierunku Poznania
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:27

Karambol na S8. Zablokowana droga w kierunku Poznania

s8
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Karambol na drodze S8 w kierunku Poznania. Około godz. 8.30 na trasie przy ul. Lazurowej zderzyło się 6 samochodów. Nikt nie został ranny. Ruch w tym miejscu wstrzymano na około 2 godziny, kiedy uda się usunąć utrudnienia.

Kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Utrudnienia nie będą trwały już zbyt długo.

Karambol na drodze S8. Zablokowany lewy pas w kierunku Poznania

Policja otrzymała zgłoszenie o 8.28. Na drodze S8 w kierunku Poznania, przy węźle Lazurowa i Prymasa Wyszyńskiego, zderzyło się 6 samochodów.

Na miejscu szybko znalazły się służby. Okazało się, że na szczęście nikt nie jest ranny. Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.

Poinformowano, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi, wypadek wynikał więc najpewniej z błędu kierujących.

Utrudnienia w tym obszarze mają potrwać do dwóch godzin od przyjazdu służb. W tym czasie zablokowany będzie lewy pas w kierunku Poznania.

Korek od Targówka

Korek ze względu na utrudnienia ciągnie się od zjazdu na ul. Łabiszyńską. Przejazd przez Wisłę będzie więc dodatkowo utrudniony.

Korek trwać może nawet po usunięciu utrudnień. Kierowcy będą musieli odczekać swoje nim ruch wróci do pełnej sprawności.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: [wawainfo.pl]

zdjęcie główne: [ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne]