wawainfo.pl > Wiadomości > Wypadek autobusu na Chełmżyńskiej. Pojazd nadział się na barierę energochłonną
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 16.06.2022 02:02

Wypadek autobusu na Chełmżyńskiej. Pojazd nadział się na barierę energochłonną

Straż pożarna interweniuje
Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy - facebook.com/kmpspwarszawa

Groźny wypadek autobusu linii nocnej w Rembertowie na ul. Chełmżyńskiej. Pojazd najechał na barierę energochłonną, wskutek czego wbiła się ona do wnętrza pojazdu na długość 8 m. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Przerażający poranek

Zaledwie krok od tragedii dzielił dzisiejszego poranka pasażerów autobusu nocnej linii N24, przejeżdżającego przez ul. Chełmżyńską w Rembertowie.

Pojazd wjechał w metalową barierę energochłonną, oddzielającą ulicę od chodnika. Ta przebiła maskę samochodu i przewiercając się przez szoferkę, znalazła się aż na korytarzu pojazdu.

Sytuację uratował fakt, że w samochodzie przebywała niewielka ilość pasażerów. W przeciwnym razie, gdyby ktoś znajdował się na linii przecięcia, mogłoby dojść do znacznego zranienia, czy nawet śmierci.

Metalowa bariera wbiła się w autobus na długość 8 m. Na szczęście ominęła kierowcę, a także znajdujących się w pojeździe pasażerów, którzy jeszcze przed przyjazdem służb opuścili autobus.

Akcja strażaków

Na miejsce zdarzenia wezwana została straż pożarna. Służby przy pomocy piły do metalu przecięły barierę i usunęły jej fragmenty z pojazdu.

Interwencja trwała ok. pół godziny. Po jej zakończeniu na miejscu pracę rozpoczęła policja oraz przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: se.pl, wawainfo.pl zdjęcie główne: Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy - facebook.com/kmpspwarszawa