wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Wola: Późną nocą nieopodal budynku Sekretariatu KEP zapaliło się auto. Policja bada sprawę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 03:32

Wola: Późną nocą nieopodal budynku Sekretariatu KEP zapaliło się auto. Policja bada sprawę

Wybuch
Czytelnik

Pożar samochodu na Woli. Nocą 13 września na parkingu znajdującym się nieopodal budynku Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski zapaliło się auto. Na miejscu pracowała straż pożarna i policja.

Osobowe auto marki Volvo dosłownie stanęło w płomieniach.

Pożar samochodu

Do zdarzenia doszło na parkingu przy skwerze Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Straż pożarna otrzymała zawiadomienie o płonącym aucie o godz. 23.08. Na miejscu pojawiły się również służby policyjne.

- Odłączono źródło zasilania. Po ugaszeniu pojazdu sprawdzono wszystko kamerą termowizyjną. Nie stwierdzono żadnego dodatkowego zarzewia ognia - przekazał Wawa Info kpt. Wojciech Kapczyński z KM PSP m. st. Warszawy.

>

Zjawił się również właściciel auta, który był zaskoczony zastaną sytuacją. Jak przekazał nam nasz czytelnik, kierowca tłumaczył, że nie jest mieszkańcem Warszawy.

Mężczyzna przyjechał do Warszawy, na pytania policjantów odnośnie tego czy miał jakieś problemy z kimś, odpowiedział że nie - napisano w liście do naszej redakcji.

Gaszenie auta

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Akcja gaśnicza została zakończona 10 minut po północy.

>

Jak przekazał nam rzecznik straży pożarnej, nikt nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

Sprawą okoliczności pożaru zajmować ma się Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Wawa Info

Powiązane