wawainfo.pl > Ulice > Zderzenie czterech aut na S8. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Zderzenie czterech aut na S8. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin

Trasa S8
wawainfo.pl

Kolejna kolizja na trasie S8. Cztery pojazdy zderzyły się na wysokości ulicy Dywizjony 303. Zablokowane aż dwa pasy ruchu w kierunku Poznania. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad deklaruje, że utrudnienia mogą trwać nawet trzy godziny.

Jak informowaliśmy, około godziny 13:10 na trasie S8 w kierunku Białystoku, na odcinku na wysokości Powązkowskiej i Marymonckiej doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe, jednak żaden z kierowców nie wymagał hospitalizacji.

Kolejna kolizja na S8. Zderzenie czterech pojazdów

Tymczasem już 15:21 policja przyjęła kolejne zgłoszenie w sprawie zderzenia na trasie S8, na wysokości ulicy Dywizjonu 303. - Doszło do zderzenie czterech pojazdów: Opla, Forda, Volkswagena i pojazdu ciężarowego MAN - podała Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji.

- W wyniku zderzenia nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwy - dodała. Kolizja wywołała zablokowanie dwóch pasów w kierunku Poznania. GDDKiA informuje, że ruch odbywa się tylko jednym pasem. Droga może zostać udrożniona do 18:20.

Stacja tvn24.pl informuje, że około 16:00 korek zaczął tworzyć w okolicach mostu Grota-Roweckiego. Na wysokości węzła Łabiszyńska należy zwolnić.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl Źródło zdjęcia głównego: Piotr Molecki/East News

Powiązane