wawainfo.pl
Elżbietów - wawainfo

wawainfo.pl

Tragedia w Elżbietowie. "Może zmęczenie po nocnej zmianie, może słońce w oczy"

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Zosia Wierzcholska

Udostępnij:

47-letnia Małgorzata L. pracowała w szpitalu na Banacha. Nieoficjalnie mówi się, że kobieta wcześniej pracowała na nocnej zmianie. "Może to zmęczenie, może słońce w oczy" - czytamy na profilu Anestezjologia.Banacha.

O tragicznym wypadku w Elżbietowie wie już cała Polska. We wtorek, około godziny 12:30. osobowa skoda zderzyła się z ciężarówką. Zginęło pięć osób. W tym troje dzieci.

Jak pisaliśmy na wawainfo.pl, samochód prowadziła 47-letnia Małgorzata L. Razem z nią jechała jej córeczka Zosia oraz 39-letnia Małgorzata P. z córkami: Julką i Weroniką.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie zderzenie było spowodowane faktem, iż kierująca osobówki nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce.

W wydaniu opinii śledczym pomóc może nagranie. W dniu wypadku okazało się, że przebieg całego wypadku zarejestrowała kamera, która znajdowała się w aucie jadącym za samochodem ciężarowym, który zderzył się ze skodą.

Na filmie widać moment zderzenia, a także wzbijające się kłęby kurzu i pyłu.

Wieść o tragedii wstrząsnęła lokalną społecznością.Władze gminy Iłów, skąd pochodziły ofiary wypadku, złożyły kondolencje na samorządowej stronie.

"Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci w wypadku samochodowym Mieszkanek naszej Gminy ŚP. Małgorzaty L. i Córki Zofii oraz ŚP. Małgorzaty P. z dwiema Córkami. Wyrazy współczucia Rodzinie i bliskim" – brzmią kondolencje.

Również Szkoła Podstawowa do której chodziły tragicznie zmarłe dzieci złożyła wyrazy współczucia. Okazało się, że dziewczynki uczęszczały do jednej placówki i bardzo dobrze się znały.

Jak udało się nam ustalić, kierująca skodą 47-letnia Małgorzata L. prasowała jako pielęgniarka na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu na Banacha w Warszawie.

Pracownicy szpitala pogrążeni są w smutku.

"Wczoraj w tragicznym wypadku zginęła nasza koleżanka, pielęgniarka OIT. Może zmęczenie po nocnej zmianie, może słońce w oczy. Spieszmy się kochać ludzi" - czytamy na profilu oddziału na Facebooku.

Pod postem pojawiły się komentarze ze wsparciem. "Małgoś będzie w naszym serduchach." "Nie mogę w to uwierzyć"

Żałobe przeżywają nie tylko pracownicy szpitala, ale przede wszystkim, mieszkańcy powiatu sochaczewskiego i miejscowości Iłów, skąd pochodziły ofiary wypadku. skody.

W wypadku zginęło pięć osób, w tym troje dzieci: 9, 7 i 4-letnie.

47-latka miała męża i dwóch synów. Mąż 39-latki zaś został sam, stracił żonę i dwie córeczki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: wawainfo.pl, Facebook

zdjęcie główne: wawainfo.pl


Zosia Wierzcholska Autor

Jestem absolwentką Filmoznawstwa i wiedzy o mediach. Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam od mediów studenckich UAM w Poznaniu. Kiedy nie ma mnie w kinie, piszę o tym co dzieje się stolicy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >