wawainfo.pl > Wiadomości > Wypadek w Elżbietowie. Policja zna wstępne przyczyny
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Wypadek w Elżbietowie. Policja zna wstępne przyczyny

Elżbietów - wawainfo
wawainfo.pl

Elżbietów. W wypadku zginęły dwie kobiety i troje małych dzieci. Policja mówi o wstępnych przyczynach.

Wtorkowe przedpołudnie zaskoczyło wiadomością o tragicznym wypadku pod Sochaczewem. Auto osobowe marki skoda zderzyło się z TIR-em.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku, w którym zginęło aż pięć osób, siła zderzenia pojazdów była tak duża, że jeden z nich miał zostać wyrzucony 20 metrów od miejsca zdarzenia.

W sieci pojawiło się nagranie kierowcy, który był świadkiem tego zdarzenia, na którym widać jak doszło do tego fatalnego wypadku. Reporter wawainfo, który był na miejscu zdarzenia miał szanse rozmawiać z mieszkańcem Elżbietowa tuż po zderzeniu pojazdów. Jak podaje radomska policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą kobieta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce, która na tamtym odcinku drogi miała pierwszeństwo. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku zmarły wszystkie osoby jadące autem osobowym, tj. dwie dorosłe kobiety oraz dzieci w wieku 9, 7 i 4 lata.

Kierowca TIR-a był trzeźwy.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, wiadomosci.gazeta.pl, zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane