wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Tłumy w warszawskim metrze po Paradzie Równości. Człowiek na człowieku, nie dało się przejść
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:38

Tłumy w warszawskim metrze po Paradzie Równości. Człowiek na człowieku, nie dało się przejść

Parada Równości
wawainfo.pl

Tuż po Paradzie Równości tłumy zebrały się w metrze przy Polach Mokotowskich. Miasto nie otworzyło bramek, co utrudniało ruch między peronami. Na miejscu była nasza reporterka.

Warszawski Transport Publiczny jeszcze przed Paradą Równości zachęcał do korzystania z metra oraz pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. Tymczasem tuż po zakończeniu zgromadzenia w metrze stawiły się tłumy.

Tuż po Paradzie Równości tłumy ruszyły do metra

O godzinie 14:00 marsz ruszył spod Pałacu Kultury i Nauki prosto na Pole Mokotowskie. To właśnie tam mogliśmy dostrzec największy tłok w metrze.

Na miejscu była przedstawicielka naszej redakcji, która wskazała na przestrzeganie zasad sanitarno-epidemicznych na terenie stacji.

Wszyscy mieli zasłonięte usta i nos przy użyciu maseczki. Niestety, nie było możliwe zachowanie odpowiedniego odstępu między pasażerami.

Problemy w ruchu na stacji metra pojawiły się w okolicach 17:30. Wraz z upływem czasu ruch w metrze powinien wracać do normy.

Równolegle komunikacja miejska w centrum miasta została przywrócona zgodnie ze standardowym rozkładem.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl Zdjęcie główne: wawainfo.pl

Powiązane