wawainfo.pl > Mazowsze > Mazowieckie. Wypadek na drodze numer 7, w samochodzie było 5-letnie dziecko
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:27

Mazowieckie. Wypadek na drodze numer 7, w samochodzie było 5-letnie dziecko

Mazowieckie
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Mazowieckie. Poważny wypadek na drodze nr 7 między Płońskiej a Glinojeckiem. W Kondrajcu Szlacheckim kobieta nagle wypadła z trasy. W pojeździe było dziecko. Cała droga jest zablokowana.

Skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie, która udzieliła nam informacji o wypadku w województwie mazowieckim.

- Zdarzenie miało miejsce na odcinku remontowanej drogi numer 7, z nieznanych nam powodów kobieta wjechała do rowu - podała komendant Jolanta Bym.

Mazowieckie. 5-latek wraz z mamą wypadli z jezdni

Jak podała oficer prasowa, w pojeździe było 5-letnie dziecko oraz jego matka. Całe szczęście dziecku nie stała się krzywda.

- Kobieta trafiła do szpitala, ale na rutynowe badania. Nie stwierdzono u niej poważnych obrażeń - wyjaśniła przedstawicielka komendy w Ciechanowie.

Dowiedzieliśmy się, że konieczne jest wezwanie lawety i uprzątnięcie drogi. O 20:15 funkcjonariuszka poinformowała o trwających pracach na miejscu. W rozmowie z redakcją wyraziła nadzieję na szybkie udrożnienie drogi.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o 19:45 przekazała naszej redakcji, że utrudnienia mogą trwać nawet 2 godziny.

Obecnie objazd odbywa się poprzez DK50 oraz DK60.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

źródło: Wawainfo.pl

Powiązane