wawainfo.pl > Strzelanina Żyrardów

Strzelanina Żyrardów

strzelanina Żyrardów

Strzelanina w Żyrardowie
19.03.2022 03:39 Strzelanina w Żyrardowie. 20-latek nie żyje

Strzelanina w Żyrardowie. Nie żyje 20-letni mężczyzna.O sprawie jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Strzelanina w Żyrardowie miała miejsce około godziny 2 w nocy ze środy na czwartek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed jedną z bram zgromadziła się grupka mężczyzn.Jak relacjonuje RMF FM, przed bramę miał podjechać samochód marki BMW, w którym siedziało kilka osób. Z auta padł strzał.Ofiarą był 20-letni mężczyzna, który został postrzelony w szyję. Zginął na miejscu.Policja pod nadzorem prokuratury pracuje nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia.- Potwierdzam, że taka sytuacja miała miejsce. Zginęła jedna osoba, trwają czynności pod nadzorem prokuratury - mówi w rozmowie z Wawa Info sierż. Monika Michalczyk.

W związku z zabójstwem w Żyrardowie zatrzymano dwie osoby
19.03.2022 03:27 Żyrardów: jedna osoba nie żyje, dwie są zatrzymane. Policja przesłuchała już ponad 20 osób

Zatrzymano dwóch mężczyzn mogących mieć związek z zabójstwem 20-latka w Żyrardowie. Jak już pisaliśmy na Wawa Info, do zabójstwa 20-latka doszło w Żyrardowie nocą ze środy na czwartek.Mężczyzna miał stać w grupce mężczyzn przy bramie, przed którą podjechał samochód marki BMW.W środku siedziało kilka osób. Gdy uchyliła się szyba, z wewnątrz padł strzał. Pocisk trafił w szyję 20-latka, który wykrwawił się na miejscu.- Potwierdzam, że taka sytuacja miała miejsce. Zginęła jedna osoba, trwają czynności pod nadzorem prokuratury - mówiła w rozmowie z Wawa Info sierż. Monika Michalczyk z żyrardowskiej policji.Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, w sprawie przesłuchano już 20 świadków, trwają także dalsze przesłuchania.Przeprowadzona ma zostać również sekcja zwłok mężczyzny. Jak relacjonuje WP, sprawą zajmą się ponadto biegli z zakresu broni i balistyki, cyberprzestępczości oraz informatyki śledczej.Policja dokonała już pierwszych zatrzymań.- Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o związek z tym przestępstwem. Do zatrzymania doszło w jednym z hosteli w Łodzi - przekazała Wirtualnej Polsce rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Płocku Iwona Śmigielska-Kowalska.

W Żyrardowie zastrzelono mężczyznę
19.03.2022 03:27 BMW podjechało pod bramę, za chwilę padły strzały. 20-latek nie miał szans, nie żyje

Nocą ze środy na czwartek w Żyrardowie zastrzelony został 20-letni mężczyzna. Sprawca poruszał się samochodem bmw.Nocą w Żyrardowie miała miejsce strzelanina, o której jako pierwsza poinformowała stacja RMF FM. Do zdarzenia doszło około godziny 2 nad ranem. Do grupy mężczyzn stojących przed jedną z bram w Żyrardowie podjechał samochód marki BMW.Jak relacjonuje RMF FM, w aucie miało siedzieć kilka osób. Po opuszczeniu szyby pojazdu z wewnątrz oddano strzał w kierunku jednego z mężczyzn stojących przed bramą.Kula ugodziła 20-latka w szyję. Mężczyzna wykrwawił się, ponosząc śmierć na miejscu.- Potwierdzam, że taka sytuacja miała miejsce. Zginęła jedna osoba, trwają czynności pod nadzorem prokuratury - przekazała Wawa Info sierż. Monika Michalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.Póki co policja i prokuratura wstrzymują się od dalszych komentarzy w tej sprawie.