wawainfo.pl > Pomiechówek

Pomiechówek

Pomiechówek

Wypadek w Pomiechówku
19.03.2022 03:38 W nocy zginęła kobieta, po południu mężczyzna stracił nogę. Seria tragedii na tym samym przejeździe kolejowym

Czarna seria wypadków na przejeździe kolejowym w Pomiechówku. W nocy życie na torach straciła kobieta, a po południu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna walczy o życie. Droga w obie strony jest zablokowana. Samochody kierują się ku niestrzeżonemu przejazdowi kolejowemu, który również ma problem - przez awarię rogatki nie podnosi się szlaban i trzeba go omijać.

Pomiechówek
19.03.2022 03:36 Pomiechówek. Potrącenie pieszego

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę wieczorem w miejscowości Pomiechówek pod Nowym Dworem Mazowieckim. Kierujący samochodem osobowym potrącił pieszego na ulicy Warszawskiej. Poszkodowany miał wtargnąć na jezdnie w miejscu niedozwolonym.- Dostaliśmy zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Strażacy na miejscu udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Następnie poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - mówi w rozmowie z wawainfo.pl mł. bryg. Łukasz Kochanowski z Komendy Powiatowej PSP w Nowym Dworze Mazowieckim.Miejsce zdarzenia zabezpieczały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.- Doszło do zderzenia pomiędzy kierującym samochodem osobowym marki kia, a osobą pieszą. Mężczyzna wtargnął na jezdnie w miejscu niedozwolonym. Nikt poważnie nie ucierpiał. Sprawca zdarzenia został na miejscu ukarany przez policjantów - mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.Osoby uczestniczące w zdarzeniu były trzeźwe.