wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Akcja policjantów na S8. Kontrolują autokary
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 03:30

Akcja policjantów na S8. Kontrolują autokary

Pixabay/AndrzejRembowski
Pixabay/AndrzejRembowski

Policja zorganizowała ogromną interwencję na trasie S8. Na wysokości Pruszkowa pojawiło się kilkadziesiąt radiowozów. Funkcjonariusze przeprowadzali kontrolę autokarów.

Policja zatrzymała autokary na S8. W środku byli piłkarscy kibice

W wtorek 10 sierpnia po południu policja zorganizowała ogromną akcję. Na trasie S8 w okolicach Pruszkowa pojawiło się kilkadziesiąt radiowozów.

Rafał Retmaniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że na miejscu były prowadzone działania. - Zatrzymane zostały autokary najprawdopodobniej z kibicami Dinamo Zagrzeb - przekazał funkcjonariusz w rozmowie z Redakcją Wawa Info.

Wszystko z powodu meczu, który chorwacki klub piłkarski rozegra z Legią Warszawa dzisiaj o godz. 21:00 przy stadionie na ul. Łazienkowskiej 3.

To jeszcze nie koniec kontroli

W związku z akcją funkcjonariuszy na trasie S8 występowały utrudnienia. Policja już zakończyła swoje działania na wysokości Pruszkowa, a kierowcy mogą bez przeszkód pokonywać trasę.

To jednak nie koniec interwencji. - Autokary ze względów bezpieczeństwa zostały zawrócone w inne miejsce i tam będzie dalej kontynuowana kontrola - oznajmił przedstawiciel policji. Ich udział w wieczornym meczu stoi pod znakiem zapytania.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane