wawainfo.pl > Mazowsze > Stanisławów Pierwszy. Samochód spadł z lewarka, jedna osoba nie żyje
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:32

Stanisławów Pierwszy. Samochód spadł z lewarka, jedna osoba nie żyje

242016226 281308577236104 1251785581699526020 n
Ochotnicza Straż Pożarna w Kątach Węgierskich / Facebook

Stanisławów Pierwszy (pow. legionowski). Tuż po północy doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna w wieku około 40 lat naprawiał samochód. W pewnej chwili pojazd spadł z lewarka. Poszkodowany zginął na miejscu.

Chciał tylko naprawić samochód. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

We wtorek 14 września tuż po północy służby ratownicze otrzymały zgłoszenie w sprawie zdarzenia przy ul. Błękitnej w Stanisławowie Pierwszym (pow. legionowski). Na miejscu pojawiło się pogotowie, a także policja i dwa zastępy straży pożarnej z OSP Kąty Węgierskie i JRG Legionowo.

Po przybyciu służb okazało się, że samochód osobowy przygniótł mężczyznę. Pojazd znajdował się na prywatnym parkingu.

Z obserwacji funkcjonariuszy wynika, że auto uniesione na lewarku spadło na mężczyznę, który pod spodem dokonywał napraw. Ratownicy i policjanci niezwłocznie wyciągnęli poszkodowanego spod samochodu.

Nieszczęśliwy wypadek zakończył się tragicznie. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon poszkodowanego. To mężczyzna w wieku około 40 lat.

Co wydarzyło się w Stanisławowie Pierwszym?

Tragicznym wypadkiem zajmuje się już Prokuratura Rejonowa w Legionowie, która czeka na szczegółowe akta w tej sprawie.

Jednak prokurator Katarzyna Ryniewicz-Smela, zastępca Prokuratora Rejonowego, przekazała wstępne ustalenia w rozmowie z “Gazetą Powiatową”. Wszystko wskazuje na to, że w wypadku nie brały udziału osoby postronne. Był to prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane