wawainfo.pl > Mazowsze > Piotrkowice. Zabił, a potem uciekł z miejsca wypadku, policja prowadzi poszukiwania
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 03:32

Piotrkowice. Zabił, a potem uciekł z miejsca wypadku, policja prowadzi poszukiwania

Piotrkowice
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: EAST NEWS

Trwają poszukiwania kierowcy, który śmiertelnie potrącił 58-letniego rowerzystę w Piotrkowicach. Funkcjonariusze zabezpieczyli na drodze prawe lusterko, prawdopodobnie od samochodu dostawczego.

Do zdarzenia doszło 8 września o godzinie 19:35 w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna.

- Policjanci grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie o osobie z rowerem potrąconej na drodze w Piotrkowicach. Niestety, mimo przeprowadzonej reanimacji, 58-letni mężczyzna zmarł na skutek obrażeń po tym wypadku - poinformowała Katarzyna Zych z grodziskiej policji.

Piotrkowice. Zabił, a potem uciekł z miejsca wypadku, trwają poszukiwania

Reanimację mężczyzny początkowo prowadziła osoba postronna. Dopiero później, czekając na ratowników, akcję przejęła straż pożarna. Ostatecznie nie udało się przywrócić funkcji życiowych rowerzysty.

Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawca wypadku poruszał się samochodem dostawczym. - Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia. Na drodze policjanci zabezpieczyli prawe lusterko, prawdopodobnie od samochodu dostawczego - dodała Zych.

Każdy, kto posiada informacje na temat zdarzenia, powinien niezwłocznie zgłosić się na Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Mazowieckim. Kontakt można nawiązać pod numerami 47 72 42 213 lub 47 72 42 243.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl Źródło zdjęcia głównego: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE: EAST NEWS