wawainfo.pl > Wiadomości > Śmiertelny wypadek na A2. Kierowca volkswagena jechał pod prąd
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 03:29

Śmiertelny wypadek na A2. Kierowca volkswagena jechał pod prąd

wypadek na autostradzie a2
KPP w Grodzisku Mazowieckim

Na autostradzie A2 przed Grodziskiem Mazowieckim doszło do tragicznego wypadku. Kierowca osobowego volkswagena, który czołowo zderzył się z volvo, zginął na miejscu. Policja podała zatrważające fakty w sprawie.

Do śmiertelnego wypadku na autostradzie A2 doszło w nocy z poniedziałku na wtorek, tuż przed godziną 2:00.

Na wysokości 433 kilometra trasy kierujący volkswagenem czołowo zderzył się z volvo, którym jechała pięcioosobowa rodzina. Osobówka uderzyła kolejno w renault.

Wypadek na A2. Kierowca jechał pod prąd

Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący osobówką mężczyzna, który zderzył się z volvo, jechał po niewłaściwej stronie drogi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, 68 letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn jechał pod prąd autostradą A2 w kierunku Poznania – przekazał asp. szt. Sławomir Janowiec z policji w Grodzisku Mazowieckim.

68-latek zginął na miejscu. Rodzina podróżująca drugą z osobówek została przewieziona do szpitala.

W placówce zdecydowano, by na obserwacji zatrzymać jedynie kierowcę.

>
>

zdjęcia: KPP Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu pracują służby. – Funkcjonariusze prowadzą czynności w celu ustalenia szczegółów wypadku – poinformował asp. szt. Janowiec.

Na ten moment nie jest jasne, z jakiego powodu 68-letni kierowca volkswagena jechał autostradą w kierunku odwrotnym do przepisowego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, KPP w Grodzisku Mazowieckim zdjęcie główne: KPP w Grodzisku Mazowieckim