wawainfo.pl > Mazowsze > Pożar pustostanu w Falenicy. Na miejscu pracuje 8 zastępów straży pożarnej
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:32

Pożar pustostanu w Falenicy. Na miejscu pracuje 8 zastępów straży pożarnej

Jakub Kaminski/East News
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Pożar w Wawrze. Przy ul. Patriotów zapalił się pustostan. Z relacji policji wynika, że ogień przeszedł też na pobliski sklep z artykułami chemicznymi. Na miejscu pracuje aż 8 zastępów straży pożarnej.

Pożar pustostanu w Falenicy

Nieco więcej szczegółow udzielił reporter portalu tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Do pożaru doszło przy PKP Falenica. Zapalił się pustostan, a ogień przeszedł także na pobliski sklep z chemikaliami. Ze względu na skalę pożaru na miejsce zjechały bardzo duże siły straży pożarnej. Ulica Patriotów na wysokości numeru 34 jest zablokowana.

W rozmowie z portalem Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji przekazała, że do pożaru doszło ok. godz. 10.30. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych i nie była konieczna ewakuacja.

Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej dodaje, że sytuację utrudniło rozprzestrzenienie się ognia na sklep z artykułami budowlanymi, elektronarzędziami, narzędziami ogrodniczym i tym podobnym. Strażak przekazał, że pracownicy opuścili placówkę przed przyjazdem służb. Działania prowadzone są przez Państwową i Ochotniczą Straż Pożarną.

 Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: tvnwarszawa.pl zdjęcie główne: Jakub Kaminski/East News

Powiązane