wawainfo.pl > Wiadomości > Policyjny pościg na Białołęce. Kradziony jeep stanął w płomieniach
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Policyjny pościg na Białołęce. Kradziony jeep stanął w płomieniach

KPP Straży Pożarnej w Legionowie
KPP Straży Pożarnej w Legionowie

Niemal filmowe sceny pościgu miały miejsce w piątkową noc (9.07) powiecie legionowskim. Kierowca pędził kradzionym jeepem przez Białołękę. Zatrzymał się dopiero, gdy przeciął rondo a pojazd zajął się ogniem.

Kradziony jeep pędził przez Modlińską na Białołęce. Policja dostała zgłoszenie o godzinie 1:25. Rozpoczął się pościg. Służby próbowały zatrzymać złodzieja, który w zawrotnym tempie zmierzał ku Nieporętowi. Auto, którym poruszał się 41-letni mężczyzna było prawdopodobnie skradzione na terenie Warszawy.

Swoją wielką ucieczkę kierowca zakończył w Rembelszczyźnie, w powiecie Legionowskim. Pirat drogowy przeleciał przez rondo Pileckiego, lecąc zahaczył o przydrożny baner.

Zatrzymał się dopiero, gdy auto wylądowało na prywatnej posesji i przewróciło się na bok. Pojazd stanął w płomieniach. Funkcjonariusze wyjęli poszkodowanego z auta i przekazali ratownikom medycznym. Mężczyzna trafił do szpitala.

Złodziej samochodu był wcześniej ścigany przez policjantów.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, policja podaje, że złodziej auta był pod wpływem narkotyków.

Służby prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej oraz kilka radiowozów policji.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Źródło: wawainfo.pl, warszawawpigulce.pl, tvn24.pl, warszawa.wyborcza.pl, gazetapowiatowa.pl Zdjęcie główne: KPP Straży Pożarnej w Legionowie

Powiązane