wawainfo.pl
Odnaleziony pod śmietnikiem mężczyzna nie żyje.

Wikimedia Commons, Cybularny, licencja: https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

Tragiczne znalezisko w centrum Warszawy. Ciało mężczyzny leżało przy śmietniku

3 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W czwartek rano przy altanie śmietnikowej na Nowolipkach przechodzień natknął się na zwłoki mężczyzny w wieku średnim. Na miejsce przyjechała policja, udało się zidentyfikować tożsamość zmarłego mężczyzny.

Nowolipki: nie żyje mężczyzna

W czwartek (03.12.) około godziny 10:00 przechodzień spacerujący ul. Pawią na Nowolipkach natknął się na leżące w pobliżu altany śmietnikowej zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano policję, która stwierdziła zgon mężczyzny.

- Ze wstępnych informacji wynika, że jest to zdarzenie bez udziału osób trzecich. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności - mówi rzecznik komendy rejonowej policji na Woli kom. Marta Sulowska. Zmarły miał 44 lata.

Morderstwo na Woli

We wtorek (01.12) informowaliśmy na wawainfo.pl o rodzinnej awanturze przy ul. Ludwiki na Woli, w wyniku której kobieta zabiła mężczyznę. Według portalu warszawawpigulce.pl dokonując morderstwa kobieta mogła się posłużyć ostrym narzędziem.

- Trwają jeszcze czynności. Jeszcze jest za wcześnie, by podawać do publicznej wiadomości szczegóły dotyczące tego zdarzenia. W zdarzeniu brały udział dwie osoby ze sobą spokrewnione. To są wszystkie informacje, jakich mogą udzielić  - mówiła w rozmowie z wawainfo.pl rzecznik prokuratury okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

Teksty wybrane dla Ciebie:

  • Bogusława miała 37-lat, pracowała w szpitalu. Nie żyje

  • Polsat: prokuratura zajęła się krzyżem na Giewoncie. Wszytsko jasne

  • Rodzinna awantura na Woli. Tragiczny finał kłótni

Wola: połamali wycieraczki samochodu

W połowie października pisaliśmy na wawainfo.pl o niepokojącym incydencie, jaki miał miejsce na Woli, gdzie ktoś połamał wycieraczki niewłaściwie zaparkowanego samochodu, na własną rękę wymierzając sprawiedliwość kierowcy.

Zdjęcie uszkodzonego samochodu pojawiło się następnie w mediach społecznościowych, gdzie doczekało się wielu komentarzy. Niektórzy uczestnicy dyskusji doszukiwali się związku między rzeszowską rejestracją samochodu a niewłaściwym sposobem, w jaki został zaparkowany. Część osób krytykowała jednak dewastowanie czyjejś własności jako odpowiadanie "chamstwem na chamstwo".

Wola: pożar na Górczewskiej

Prawdziwie dramatyczne wydarzenie na Woli miało miejsce 16 października, gdy doszło do pożaru garażu podziemnego przy ul. Górczewskiej. Powodem pożaru był prawdopodobnie wybuch pojazdu elektrycznego: samochodu lub hulajnogi.

Mieszkańcy budynku musieli zostać ewakuowani, a część z nich na trwałe straciła dach nad głową ze względu na to, że pożar naruszył konstrukcję budynku i znajdujące się ponad garażem lokale nie nadają się już do zamieszkania.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz też, jak wygląda najdłuższy tunel w Warszawie:

Julian BakułaAutor

Interesują mnie lokalne wydarzenia i problemy mieszkańców Warszawy i okolic, które chciałbym nagłaśniać, przyczyniając się do zmian na lepsze.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@wawainfo.pl

Podobne artykuły

Pexels Rodnae Productions

Wiadomości

E-sport - w czym tkwi jego fenomen?

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wawa Info zmienia się w goniec.pl - Warszawa

Czytaj więcej >

Wiadomości

Świąteczna Warszawa. Specjalne metro i choinka na pl. Zamkowym

Czytaj więcej >
Protest pod Sejmem na ul. Wiejskiej

Wiadomości

Protest pod Sejmem. "Aborcja znaczy życie"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Warszawska Karta Miejska za darmo dla osób powyżej 70. roku życia

Czytaj więcej >
Pogrzeb 19-letniego Igora. / fot. WawaInfo

Wiadomości

Pogrzeb 19-letniego Igora. Wzruszające słowa księdza

Czytaj więcej >