Tragiczne znalezisko w centrum Warszawy. Ciało mężczyzny leżało przy śmietniku

Autor Julian Bakuła - 3 Grudnia 2020
Odnaleziony pod śmietnikiem mężczyzna nie żyje.Źródło: Wikimedia Commons, Cybularny, licencja: https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/deed.en [zdjęcie wykadrowane]

W czwartek rano przy altanie śmietnikowej na Nowolipkach przechodzień natknął się na zwłoki mężczyzny w wieku średnim. Na miejsce przyjechała policja, udało się zidentyfikować tożsamość zmarłego mężczyzny.

Bogusława miała 37-lat, pracowała w szpitalu. Zachorowała na COVID, nie żyjeBogusława miała 37-lat, pracowała w szpitalu. Zachorowała na COVID, nie żyjeCzytaj dalej

Nowolipki: nie żyje mężczyzna

W czwartek (03.12.) około godziny 10:00 przechodzień spacerujący ul. Pawią na Nowolipkach natknął się na leżące w pobliżu altany śmietnikowej zwłoki mężczyzny. Na miejsce wezwano policję, która stwierdziła zgon mężczyzny.

- Ze wstępnych informacji wynika, że jest to zdarzenie bez udziału osób trzecich. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności - mówi rzecznik komendy rejonowej policji na Woli kom. Marta Sulowska. Zmarły miał 44 lata.

Morderstwo na Woli

We wtorek (01.12) informowaliśmy na wawainfo.pl o rodzinnej awanturze przy ul. Ludwiki na Woli, w wyniku której kobieta zabiła mężczyznę. Według portalu warszawawpigulce.pl dokonując morderstwa kobieta mogła się posłużyć ostrym narzędziem.

- Trwają jeszcze czynności. Jeszcze jest za wcześnie, by podawać do publicznej wiadomości szczegóły dotyczące tego zdarzenia. W zdarzeniu brały udział dwie osoby ze sobą spokrewnione. To są wszystkie informacje, jakich mogą udzielić - mówiła w rozmowie z wawainfo.pl rzecznik prokuratury okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Wola: połamali wycieraczki samochodu

W połowie października pisaliśmy na wawainfo.pl o niepokojącym incydencie, jaki miał miejsce na Woli, gdzie ktoś połamał wycieraczki niewłaściwie zaparkowanego samochodu, na własną rękę wymierzając sprawiedliwość kierowcy.

Zdjęcie uszkodzonego samochodu pojawiło się następnie w mediach społecznościowych, gdzie doczekało się wielu komentarzy. Niektórzy uczestnicy dyskusji doszukiwali się związku między rzeszowską rejestracją samochodu a niewłaściwym sposobem, w jaki został zaparkowany. Część osób krytykowała jednak dewastowanie czyjejś własności jako odpowiadanie "chamstwem na chamstwo".

Kolejne rozporządzenie maseczkowe. Warszawiacy zdezorientowani, rząd nie może się zdecydowaćKolejne rozporządzenie maseczkowe. Warszawiacy zdezorientowani, rząd nie może się zdecydowaćCzytaj dalej

Wola: pożar na Górczewskiej

Prawdziwie dramatyczne wydarzenie na Woli miało miejsce 16 października, gdy doszło do pożaru garażu podziemnego przy ul. Górczewskiej. Powodem pożaru był prawdopodobnie wybuch pojazdu elektrycznego: samochodu lub hulajnogi.

Mieszkańcy budynku musieli zostać ewakuowani, a część z nich na trwałe straciła dach nad głową ze względu na to, że pożar naruszył konstrukcję budynku i znajdujące się ponad garażem lokale nie nadają się już do zamieszkania.

Utrudnienia dotkną wielu mieszkańców Warszawy. Od dzisiaj ograniczenia w dostawie mediówUtrudnienia dotkną wielu mieszkańców Warszawy. Od dzisiaj ograniczenia w dostawie mediówCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz też, jak wygląda najdłuższy tunel w Warszawie:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News