Rodzinna awantura na Woli. Tragiczny finał kłótni, na miejscu prokuratura

Autor Julian Bakuła - 1 Grudnia 2020
Mężczyzna z Woli nie żyje.Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Wczoraj w niewyjaśnionych okolicznościach doszło do morderstwa na Woli. W wyniku rodzinnej awantury zginął mężczyzna. Wciąż trwają czynności śledcze, wyjaśnianiem sprawy zajęła się prokuratura.

Przerażający wypadek na Mazowszu. Pijany kierowca potrącił młodą dziewczynę, tragiczne konsekwencjePrzerażający wypadek na Mazowszu. Pijany kierowca potrącił młodą dziewczynę, tragiczne konsekwencjeCzytaj dalej

Morderstwo na Woli: nie żyje mężczyzna

W poniedziałek (30.11) na warszawskiej Woli doszło do tragicznej w skutkach awantury. Według wstępnych ustaleń kobieta zabiła mężczyznę przy ul. Ludwiki. Jak podaje portal warszawawpigulce.pl - który twierdzi, że była to kłótnia partnerska - dokonując morderstwa kobieta mogła się posłużyć ostrym narzędziem. Zatrzymanej kobiecie miałoby grozić dożywocie.

- Sprawa jest w prokuraturze. Mieliśmy zgłoszenie wczoraj, że doszło do zdarzenia i w wyniku tego zdarzenia jedna z osób poniosła śmierć. Wyjaśniamy okoliczności sprawy - mówi kom. Marta Sulowska z komendy rejonowej policji na Woli.

Sprawa jest w toku, za wcześnie na szczegóły

- Trwają jeszcze czynności. Jeszcze jest za wcześnie, by podawać do publicznej wiadomości szczegóły dotyczące tego zdarzenia. W zdarzeniu brały udział dwie osoby ze sobą spokrewnione. To są wszystkie informacje, jakich mogą udzielić - mówi rzecznik prokuratury okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

- Dopóki nie zostaną wykonane zaplanowane czynności procesowe, nic więcej nie mogę powiedzieć - dodaje Aleksandra Skrzyniarz. Doniesienia prokuratury dotyczące pokrewieństwa między uczestnikami zdarzenia podważają jednak wersję portalu warszawawpigulce.pl, zgodnie z którą zdarzenie było skutkiem kłótni między partnerami.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Morderstwo w Zalesiu Górnym

Na początku listopada donosiliśmy na wawainfo.pl o morderstwie, do którego doszło w wyniku strzelaniny w Zalesiu Górnym (powiat piaseczyński). - Po przybyciu do jednego z domów w Zalesiu Górnym policjanci stwierdzili zgon 46-letniej kobiety oraz 65-letniego mężczyzny - relacjonował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie.

Według portalu piasecznonews.pl na miejscu zabezpieczono broń krótką mogącą służyć do oddania śmiertelnych strzałów. 65-latek prawdopodobnie zastrzelił 46-letnią kobietę, po czym sam odebrał sobie życie.

Polska Babcia stanie przed sądem. Policja poinformowała o kuriozalnym zarzuciePolska Babcia stanie przed sądem. Policja poinformowała o kuriozalnym zarzucieCzytaj dalej

Tragedia w Płońsku: nie żyje 19-latek

Z kolei na początku października opisywaliśmy tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w Płońsku. 19-letni mężczyzna został 8 października około godziny 23 ugodzony nożem w pobliżu własnego bloku, wskutek czego zmarł na miejscu.

Reanimacja podjęta przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych nie przyniosła skutku. W związku ze zdarzeniem policja z Płońska zatrzymała 24-letniego Damiana J. oraz kilka innych osób.

Musiała kupić mleko do kawy. Teraz grożą jej dwa lata więzieniaMusiała kupić mleko do kawy. Teraz grożą jej dwa lata więzieniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News