wawainfo.pl > Wiadomości > Rodzinna awantura na Woli. Tragiczny finał kłótni, na miejscu prokuratura
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 03:22

Rodzinna awantura na Woli. Tragiczny finał kłótni, na miejscu prokuratura

Mężczyzna z Woli nie żyje.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Morderstwo na Woli: nie żyje mężczyzna

W poniedziałek (30.11) na warszawskiej Woli doszło do tragicznej w skutkach awantury. Według wstępnych ustaleń kobieta zabiła mężczyznę przy ul. Ludwiki. Jak podaje portal warszawawpigulce.pl - który twierdzi, że była to kłótnia partnerska - dokonując morderstwa kobieta mogła się posłużyć ostrym narzędziem. Zatrzymanej kobiecie miałoby grozić dożywocie.

- Sprawa jest w prokuraturze. Mieliśmy zgłoszenie wczoraj, że doszło do zdarzenia i w wyniku tego zdarzenia jedna z osób poniosła śmierć. Wyjaśniamy okoliczności sprawy - mówi kom. Marta Sulowska z komendy rejonowej policji na Woli.

Sprawa jest w toku, za wcześnie na szczegóły

- Trwają jeszcze czynności. Jeszcze jest za wcześnie, by podawać do publicznej wiadomości szczegóły dotyczące tego zdarzenia. W zdarzeniu brały udział dwie osoby ze sobą spokrewnione. To są wszystkie informacje, jakich mogą udzielić -  mówi rzecznik prokuratury okręgowej Aleksandra Skrzyniarz.

- Dopóki nie zostaną wykonane zaplanowane czynności procesowe, nic więcej nie mogę powiedzieć - dodaje Aleksandra Skrzyniarz. Doniesienia prokuratury dotyczące pokrewieństwa między uczestnikami zdarzenia podważają jednak wersję portalu warszawawpigulce.pl, zgodnie z którą zdarzenie było skutkiem kłótni między partnerami.

Morderstwo w Zalesiu Górnym

Na początku listopada donosiliśmy na wawainfo.pl o morderstwie, do którego doszło w wyniku strzelaniny w Zalesiu Górnym (powiat piaseczyński). - Po przybyciu do jednego z domów w Zalesiu Górnym policjanci stwierdzili zgon 46-letniej kobiety oraz 65-letniego mężczyzny - relacjonował nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie. 

Według portalu piasecznonews.pl na miejscu zabezpieczono broń krótką mogącą służyć do oddania śmiertelnych strzałów. 65-latek prawdopodobnie zastrzelił 46-letnią kobietę, po czym sam odebrał sobie życie.

Tragedia w Płońsku: nie żyje 19-latek

Z kolei na początku października opisywaliśmy tragiczne wydarzenia, które rozegrały się w Płońsku. 19-letni mężczyzna został 8 października około godziny 23 ugodzony nożem w pobliżu własnego bloku, wskutek czego zmarł na miejscu.

Reanimacja podjęta przez przybyłych na miejsce ratowników medycznych nie przyniosła skutku. W związku ze zdarzeniem policja z Płońska zatrzymała 24-letniego Damiana J. oraz kilka innych osób.