wawainfo.pl > Wiadomości > Bemowo: tragedia na pętli autobusowej. Nie żyje kobieta
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 03:28

Bemowo: tragedia na pętli autobusowej. Nie żyje kobieta

Nad Warszawę dotarła gwałtowna burza
Wawainfo.pl

Tragiczny wypadek na pętli Nowe Bemowo. Autobus linii 201 śmiertelnie potrącił kobietę.

Sprawę bada policja. W momencie publikacji funkcjonariusze zdawkowo informowali o wypadku.

Stołeczny zespół prasowy policji potwierdza, że do zdarzenia doszło. Formalnie nie można mówić jednak jeszcze o wypadku śmiertelnym. Informacje o śmierci ofiary nie zostały potwierdzone przez policję.

- Do zdarzenia doszło o 17:50 pętli autobusowej przy ulicy Powstańców Śląskich 119. Doszło do potrącenia kobiety w wieku około 60 lat na oznakowanym przejściu dla pieszych - mówi w rozmowie z redakcją WawaInfo Monika Zawrat ze stołecznej policji.

Tragedia na Bemowie: autobus potrącił kobietę

- Policjanci czekają na koronera, żeby potwierdził zgon - dodała Zawrat

Ciało odseparowane zostało parawanem

Ciało kobiety zostało zasłonięte policyjnym parawanem. Jedna z czytelniczek WawaInfo była na miejscu tuż po tym, jak doszło do śmiertelnego potrącenia.

- Nie widziałam całego zdarzenia od początku, przechodziłam w momencie, gdy przyjechała już karetka i policja. Podobno kobieta wbiegła pod autobus, a kierowca jej nie zauważył, chyba się spieszyła - przekazuje WawaInfo świadek, która poprosiła o zachowanie anonimowości.

Pomoc strażaków nie była potrzebna. - Nie byliśmy na działaniach na pętli Nowe Bemowo - przekazał w rozmowie z WawaInfo asp. Maciej Jabłoński.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl

Powiązane