wawainfo.pl > Kronika kryminalna > Zabójstwo na Ochocie. Podejrzany 24-latek ukrywał się w mieszkaniu pełnym narkotyków
Zosia Wierzcholska
Zosia Wierzcholska 19.03.2022 03:28

Zabójstwo na Ochocie. Podejrzany 24-latek ukrywał się w mieszkaniu pełnym narkotyków

PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News

24-latek był podejrzany o zabójstwo. Ukrywał się u kolegi w mieszkaniu, gdzie trzymane były znaczne ilości narkotyków. Policja bez problemu zlokalizowała mężczyznę.

Ponad 753 gramów mefedronu, prawie 429 gramów amfetaminy oraz kilka porcji marihuany. Takie ilości narkotyków znaleźli stołeczni policjanci w mieszkaniu pod Warszawą, w którym ukrywał się podejrzany.

17 czerwca na Ochocie doszło do zabójstwa. Policji, dzięki współpracy z Laboratorium Kryminalistycznym oraz Zakładem Medycyny Sądowej udało się szybko ustalić, kto może być podejrzany w tej sprawie.

24-latek ukrywał się u znajomego pod Warszawą jednak tylko na chwilę mógł zaznać spokoju.

Jak podaje oficer prasowy policji z Ochoty, podejrzany został złapany 21 czerwca.

Obaj mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące. 24-latek jest podejrzany o zabójstwo i może mu grozić kara dożywocia, zaś jego kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, KRP Ochota Zdjęcie główne: PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/AGENCJA SE/East News (zdjęcie ilustracyjne)