Archiwum styczeń 2023

legia-warszwa-rozpocznie-runde-wiosenna-z-korona-kielce
18.01.2023 11:14 Legia Warszawa rozpocznie rundę wiosenną z Koroną Kielce!

Wojskowi po zakończeniu rundy jesiennej plasują się na pozycji wicelidera Ekstraklasy. Legia Warszawa nadal jest również w grze o Puchar polski, gdzie awansowała do decydujących faz. Kolejnym przeciwnikiem tego zespołu w tych rozgrywkach będzie Lechia Zielona Góra. Zanim jednak dojdzie do tej rywalizacji, piłkarze Wojskowych mają do wykonania kilka ligowych obowiązków, a pierwszy z nich w starciu z Koroną Kielce.

thameswlochycampus
12.01.2023 09:34 Thames British School w Warszawie – dlaczego warto zapisać tu dziecko?

Wybór przedszkola lub szkoły dla dziecka to trudne zadanie. Rodzice starają się zdecydować, która placówka umożliwi rozwój ich pociechom i zapewni edukację na najwyższym poziomie. Na przykładzie Thames British School Warsaw można zobaczyć, czym charakteryzuje się nowoczesna, ciekawa szkoła, która daje dzieciom szansę na międzynarodową edukację.

legia-powalczy-o-mistrzostwo-i-puchar-polski-pzbuk-zaklady-bukmacherskie
05.01.2023 12:12 Legia powalczy o mistrzostwo i Puchar Polski!

Piłkarze Legii Warszawa mają za sobą całkiem udaną rundę jesienną, jednak pogubili kilka istotnych punktów, dlatego też mają 9 oczek straty do lidera. Wojskowi nadal liczą się również w rozgrywkach Pucharu Polski, dlatego też po zimowej przerwie rozpoczną marsz po podwójną koronę. Czy to jest możliwe?