wawainfo.pl > Dzieje się w Warszawie > Wypadek na Mokotowie. Zderzyły się trzy samochody
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 03:30

Wypadek na Mokotowie. Zderzyły się trzy samochody

Andrzej Rembowski / Pixabay - zdjęcie ilustracyjne
Andrzej Rembowski / Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Wypadek na warszawskim Mokotowie. Na skrzyżowaniu ul. Czerskiej i Gagarina zderzyły się trzy auta. Policja poinformowała, że jeden poszkodowany trafił do szpitala.

Wypadek na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu

Na jednym z mokotowskich skrzyżowań doszło do wypadku. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło około godz. 13:30.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że na skrzyżowaniu ul. Czerskiej i Gagarina zderzyły się trzy samochody - toyota, bmw i peugeot. - Osoba kierująca toyotą trafiła do szpitala - przekazał w rozmowie z Redakcją Wawa Info policjant dyżurny z Wydział Komunikacji Społecznej KSP. Pasażerka toyoty została przetransportowana do szpitala na badania profilaktyczne.

Służby starają się ustalić okoliczności wypadku

Wszyscy kierowcy, którzy brali udział w wypadku, byli trzeźwi.

Przez pewien czas kierowcy podróżujący w stronę centrum musieli zmagać się z utrudnieniami. - Jeden pas w kierunku centrum był zajęty - poinformował przedstawiciel KSP.

Służby zakończyły już czynności na miejscu wypadku. Na ten moment okoliczności nie są znane. - Policja będzie ustalała przyczyny tego zdarzenia - zapewnił policjant dyżurny.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane