wawainfo.pl > Ulice > Znany ratownik Marcin "Borkoś" Borkowski w śpiączce. Miał wypadek
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.03.2022 03:37

Znany ratownik Marcin "Borkoś" Borkowski w śpiączce. Miał wypadek

Borkoś
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Jak poinformował portal Remiza.pl, w wyniku wypadku na ul. Radzymińskiej ucierpiał Marcin "Borkoś" Borkowski, znany ratownik niosący pomoc na motocyklu i popularyzator wiedzy w dziedzinie ratownictwa medycznego. Mężczyzna jest w śpiączce. Cała Warszawa modli się o jego powrót do zdrowia.

"Borkoś" jechał skuterem-ambulansem i zderzył się z autem osobowym. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Wypadek na Radzymińskiej. Poszkodwanym Marcin "Borkoś" Borkowski

Policja potwierdziła, że ok. godziny 17.00 na ul. Radzymińskiej doszło do zderzenia motocyklu z samochodem osobowym marki opel. Kierujący pojazdem dwukołowym został zabrany do szpitala.

- Możemy potwierdzić, że pojazd, który zderzył się z samochodem osobowym to motocykl ambulansu medycznego - mówiła Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

- Motocyklista został zabrany z miejsca zdarzenia do szpitala przez służby medyczne na dalsze badania - informowała.

- Kierująca pojazdem opel była trzeźwa po zbadaniu przez policję na miejscu - dodała.

Trwają czynności mające wyjaśnić okoliczności wypadku. Na miejscu znajduje się policja, która bada sprawę.

Według portalu Remiza.pl, motocykl, który brał udział w zdarzeniu, należał do Marcina "Borkosia" Borkowskiego, znanego ratownika medycznego, który popularyzował wiedzę na temat tej dziedziny i jeździł charakterystycznym motocyklem ambulansu medycznego.

"Borkoś" w śpiączce?

Jak donosi portal Remiza.pl, "Borkoś" jest obecnie w stanie śpiączki. Nie wiadomo, jakich obrażeń doznał, ale jego stan był zagrażający życiu.

- Prawdopodobnie stan "Borkosia" jest bardzo ciężki. Jest w śpiączce. Marcin, jesteśmy z Tobą, także w modlitwie. Wracaj do zdrowia, Warszawa Cię potrzebuje! - pisali redaktorzy Remiza.pl na swoim Facebooku.

Zobacz też:

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: remiza.pl, wawainfo.pl

Powiązane