wawainfo.pl > Mazowsze > Znaleziono ciało 25-latka z powiatu legionowskiego
Jakub Bujnik
Jakub Bujnik 19.03.2022 03:35

Znaleziono ciało 25-latka z powiatu legionowskiego

znicze
Piotr Molecki/East News

Dwa dni trwała akcja poszukiwawcza 25-latka z powiatu legionowskiego, który powiadomił rodziców o tym, że chce odebrać sobie życie. Niestety zwłoki mężczyzny znaleziono w piątek rano w lesie w Nowym Orzechowie, w gminie Pomiechówek pod Nowym Dworem Mazowieckim.

Informacje o znalezieniu ciała 25-latka jako pierwszy podał portal Wirtualny Nowy Dwór.

- Po dokładnym ustaleniu lokalizacji telefonu, który mężczyzna podłączył w międzyczasie pod powerbank, udało się zlokalizowąc miejsce, w którym przebywał. Służby dotarły do namiotu w środku lasu, gdzie znaleźli zwłoki poszukiwanego - czytamy na WND.

W akcje były zaangażowana była policja, straż pożarna oraz specjalna grupa poszukiwawcza z psami tropiącymi. Dodatkowo funkcjonariusze byli wspomagani dronem, który umożliwiał przeszukiwanie terenu z powietrza.

25-latek powiadomił bliskich o zamiarze odebrania sobie życia i udał się do lasu pod Chotomowem.

- W działaniach brały udział jednostki straży pożarnej ze Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczej JRG15 Warszawa i OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy z psami poszukiwawczymi. Na miejscu działania prowadziły także jednostki OSP Chotomów i OSP Jabłonna.

Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci 25-latka z powiatu legionowskiego.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: wawainfo.pl, "Super Express"

Tagi:
Powiązane