wawainfo.pl > Ulice > Znak drogowy spadł na starszą kobietę. Na miejscu policja
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 19.03.2022 03:34

Znak drogowy spadł na starszą kobietę. Na miejscu policja

Kobieta
Flickr / Adrian Scottow

W samym centrum Warszawy doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Starsza kobieta została przygnieciona przez znak drogowy. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Foksal. 77-letnia kobieta przechodziła obok znaku drogowego, gdy ten, pod wpływem wiatru, groźnie się zachwiał.

77-latka przygnieciona przez znak drogowy

Niestety tablica runęła na pieszą, przygniatając ją. Jak się okazało, obrażenia okazały się na tyle poważne, że kobieta musiała zostać przewieziona do placówki medycznej.

Na miejscu szybko pojawiła się nie tylko policja, ale i straż pożarna. Służby zajmą się obecnie sprawdzeniem, jak mogło dojść do tej niebezpiecznej sytuacji.

Znak mógł być prawdopodobnie źle lub zbyt słabo przymocowany, co doprowadziło do jego przewrócenia pod wpływem silnego porywu wiatru. Na ten moment nie ma jednak jeszcze konkretnych, oficjalnych informacji w sprawie.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: Warszawawpigulce.pl, Wawainfo.pl 

Powiązane