wawainfo.pl > Mazowsze > Zegrze Południowe. Poważny wypadek, na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 19.03.2022 03:34

Zegrze Południowe. Poważny wypadek, na miejscu lądował śmigłowiec LPR

wypadek
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

Zegrze Południowe. Około godziny 23 we wtorek, 19 października doszło do zatrważającego wypadku. Samochód osobowy uderzył w barierki z ogromnym impetem. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Samochód przewożący trzy osoby wypadł z jezdni na drodze krajowej nr 61, po czym uderzył w barierki. Jak się okazało, siła uderzenia była naprawdę gigantyczna.

Poważny wypadek w Zegrzu Południowym

- Po dojechaniu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że jedna z osób wypadła z pojazdu, leżała na jezdni. Natomiast kierująca z obrażeniami głowy była uwięziona w pojeździe. Samochodem podróżowała jeszcze jedna osoba, która o własnych siłach go opuściła - przekazał Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej.

Kobieta, która siedziała za kierownicą, została wydobyta z pojazdu z pomocą narzędzi hydraulicznych. Tuż po tym przewieziono ją karetką do szpitala. Jeden z pasażerów został natomiast zabrany z miejsca zdarzenia śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do zatrważającego wypadku. Przekazano jedynie, że na miejscu miało pojawić się łącznie pięć zastępów straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i wspomniany śmigłowiec LPR. Droga była natomiast czasowo całkowicie zablokowana.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Źródło: TVN24, Wawainfo.pl

Powiązane