wawainfo.pl > Ulice > Zderzenie na Marymonckiej. Ruch tramwajowy był zablokowany
redakcja info
redakcja info 19.03.2022 03:33

Zderzenie na Marymonckiej. Ruch tramwajowy był zablokowany

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Do niebezpiecznego zderzenia samochodów doszło na ulicy Marymonckiej. Auta zablokowały torowisko, co uniemożliwiło kursy tramwajów w obu kierunkach.

Zderzenie aut na Marymonckiej. Tramwaje zablokowane

Na skrzyżowaniu Marymonckiej z Zabłocińską na Bielanach doszło zderzenia dwóch aut osobowych. Jak podaje tvnwarszawa.pl po kolizji opel i peugeot wpadły na tory tramwajowe i zablokowały tramwaje w obu kierunkach. 

Z tego powodu konieczna była interwencja straży pożarnej. Strażakom udało się ściągnąć pojazdy z torów dzięi wyciągarkom. Do tego czasu ruch tramwajowy był zablokowany.

W rozmowie z portalem Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej potwierdził te informacje. Do zderzenia doszło około godziny 11. Poszkodowana była jedna osoba, która uskarżała się na ból i została objęta opieką medyczną. Pojazdy znajdowały się na torach, więc ruch tramwajów był wstrzymany.

Zarząd Transportu Miejskiego przekazał, że z powodu wypadku tramwaje kursujące tą trasą były kierowany na objazdy. Utrudnienia zakończyły się tuż po południu.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Powiązane