wawainfo.pl

Twitter/Tomasz Wolf

Dramat pod KPRM. Jest kolejne nagranie ze zdarzenia

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Na Twitterze ujawniono kolejne nagranie z interwencji służb po samobójstwie 94-letniego Stanisława M. Materiał rzuca nowe światło na sprawę. Senior włożył do ust materiał pirotechniczny, wywołując rozległe obrażenia twarzy.

94-letni mężczyzna najprawdopodobniej włożył odpaloną petardę do ust. Moment huku słychać na nagraniach z konferencji Białego Miasteczka. Media społecznościowe obiegł materiał, na którym widać moment interwencji.

Dramat pod KPRM. Jest kolejne nagranie ze zdarzenia

Ratownicy medyczni momentalnie wzięli seniora na ręce i zanieśli go pod jeden z namiotów. Od razu rozpoczęli reanimację. Na miejscu w ciągu chwili stawiła się także policja. Zorganizowano nosze i wezwano karetkę pogotowia, która przetransportowała Stanisława M. do szpitala.

Nagranie potwierdza relacje, które już pojawiały się w prasie. Niestety, jak podało Ministerstwo Zdrowia, 94-latek zmarł chwilę po dotarciu do szpitala. Znaleziono przy nim list pożegnalny, w którym miał wyrazić sprzeciw wobec działań medyków.

- Bardzo dziękujemy obecnym w miasteczku medykom i niemedykom za natychmiastową reakcję i udzielenie profesjonalnej pomocy. Policja, która jest na miejscu i również natychmiast zareagowała, ustala co się wydarzyło - deklarował chwilę po zdarzeniu Pisiula.

Działalność Białego Miasteczka została zawieszona do 19 września, do godzin wieczornych. -W miasteczku ogłaszamy czas ciszy, zadumy i żałoby - dodawał przedstawiciel strajkujących pracowników ochrony zdrowia.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

66-latek zasłabł na klatce. Reanimował go sąsiad, niestety mężczyzna nie żyje
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wszystko się nagrało. Sprzedawcy w sklepie nie wytrzymali, ludzie bili się o klapki
Czytaj więcej >

Wiadomości

W poniedziałek będzie 10. rocznica śmierci Jolanty Brzeskiej. Wieczorem planują zgromadzenie
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zaszczepili się przeciwko koronawirusowi, teraz przerywają milczenie. Afera w szpitalu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszmar w centrum Warszawy, w akcji policja i straż pożarna. Mężczyzna na oczach ludzi skoczył z mostu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Kolejny śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach
Czytaj więcej >
Alan Wysocki

Alan Wysocki

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]