wawainfo.pl > Mazowsze > Zderzenie czterech pojazdów na S8. Droga zablokowana na wiele godzin
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 19.03.2022 03:34

Zderzenie czterech pojazdów na S8. Droga zablokowana na wiele godzin

est
EAST NEWS - zdjęcie ilustracyjne

Na trasie S8 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i dwóch samochodów osobowych. Wypadek miał miejsce na wysokości węzła Nadma, w powiecie wołomińskim. Nie ma informacji o tym, by ktoś został poszkodowany. Droga w kierunku Białegostoku jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia potrwają nawet kilka godzin.

S8 nie pojedziesz. Zderzenie 4 pojazdów

Do zdarzenia doszło w Kobyłce, na odcinku Zielonka-Wołomin. Jak ustalił TVN Warszawa, w kolizji brały udział dwie ciężarówki z naczepami. Jedna leży przewrócona na drodze, druga z kolei ma rozerwany bok, na jezdnię wyspał się towar przewożony w pojeździe. Oprócz ciężarówek w wypadku zderzyły się też dwie osobówki. 

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, trzy karetki i policja. Jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Droga w kierunku Białegostoku była całkowicie zablokowana, z kolei w kierunku Warszawy ruch odbywa się pasem awaryjnym. W kierunku Białegostoku objazd odbywa się drogami lokalnymi. 

Jak poinformował Jarosław Florczak z KSP, do wypadku doszło tuż przed godziną 11. Kierowcy są kierowani na objazd drogą wojewódzką numer 631. Policjant dodaje, że utrudnienia mogą potrwać nawet sześć godzin.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: TVN Warszawa

Powiązane