wawainfo.pl > Ulice > Wypadek na trasie S8 w kierunku Poznania. Stworzył się gigantyczny korek
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.06.2022 02:02

Wypadek na trasie S8 w kierunku Poznania. Stworzył się gigantyczny korek

KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News
wawainfo.pl

Na trasie S8 w kierunku Poznania na wysokości al. Prymasa Tysiąclecia doszło do wypadku. Kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie - samochód przewrócił się na bok i uderzył w barierki. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Problemem jest jednak korek - ten ciągnie się już przez 8 km od miejsca zdarzenia.

Wypadek na trasie S8. Samochód uderzył w barierki

Na trasie S8 w kierunku Poznania doszło do wypadku - samochód dostawczy marki iveco przewrócił się i zderzył z barierkami.

Ruch w stronę Poznania został całkowicie wyłączony. Na miejscu pracują już służby.

- O godzinie 8.27 otrzymaliśmy zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na trasie S8 na wysokości węzła Prymasa Tysiąclecia pojazd marki iveco z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z ulicy i uderzył w barierki - informował st. sierż. Rafał Markiewicz ze stołecznej policji.

- Kierowca nie wymaga hospitalizacji. Jest trzeźwy - dodał.

Gigantyczny korek na trasie S8

- Na początku jeden pas, ten w kierunku Poznania, był zablokowany, teraz jednak ruch jest już drożny - poinformował Markiewicz.

Ruch nie wrócił jednak jeszcze do normy. Korek tworzy się od węzła Łabiszyńska aż do miejsca wypadku, potem jednak już się rozładowuje.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl zdjęcie główne: KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News