wawainfo.pl > Wiadomości > Warszawa. Policja zatrzymała materiały pirotechniczne, elektronikę i opony
Alan Wysocki
Alan Wysocki 16.06.2022 02:02

Warszawa. Policja zatrzymała materiały pirotechniczne, elektronikę i opony

Warszawa
materiały policyjne

Od godziny 12:00 trwa protest pracowników ochrony zdrowia. Zgromadzenie jest zabezpieczane przez policję, która równolegle przechwyciła szereg materiałów pirotechnicznych i opon. Funkcjonariusze ostrzegają przed prowokatorami.

O godzinie 14:00 Uczestnicy protestu dotarli pod Sejm. Policja wyłączyła ulice z ruchu, równolegle zatrzymując grupy, przynoszące materiały pirotechniczne. Funkcjonariusze ostrzegają protestujących przed potencjalnymi prowokatorami. - W rejonie przemarszu policjanci zatrzymali busa, który prawdopodobnie miał dostarczyć materiały pirotechniczne uczestnikom zgromadzenia - podała stołeczna policja na Twitterze.

Warszawa. Policja zatrzymała materiały pirotechniczne, elektronikę i opony

- Również na trasie przemarszu policjanci ujawnili stos opon oraz elektroniki z przygotowaną podpałką. To pokazuje, że wśród osób chcących wyrazić swoje poglądy mogą pojawić się prowokatorzy - dodali.

Do podejrzeń służb odniósł się warszawski poseł Platformy Obywatelskiej. - W „rejonie przemarszu” i „prawdopodobnie” to chyba jedyne pewne w tej informacji - skwitował Michał Szczerba.

Należy podkreślić, że nie ma dowodu, by materiały miały należeć do organizatorów zgromadzenia lub jego uczestników.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Artykuły polecane przez redakcję WAWA INFO:

źródło: wawainfo.pl, zdjęcie główne: materiały policyjne

Powiązane